Zobacz wątek - Do czego to służy ?
 
NAS Analytics TAG

Do czego to służy ?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Do czego to służy ?

Postprzez sebo_runner » 16/6/2012, 10:05

Witam . Niemiec mówił , że ta opaska jest niby do kasku , żeby gdzieś zaczepić , ale co gdzie i jak to nie wiem , czegoś pewnie brakuje , żeby zapiąć kask czy jak ? I do czego ten uchwyt po lewej jest ?

Obrazek

Pozdro
Sebo
sebo_runner
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 13/9/2008, 20:43


Postprzez breszka » 17/6/2012, 01:34

pierwszy raz widze takie cos na czy oO :) niemiec niech sie tym tam po lewej w leb pier...nie :) a tak na powaznie nie mam pojecia do czego to moze sluzyc:)
breszka
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1/9/2011, 14:20


Postprzez omerx » 17/6/2012, 15:58

Z tą opaską to faktycznie może być tak jak napisał cJarek.
Był już na forum temat, że ktoś tam sie pytał po co pewien haczyk pod kanapą ( nie pamietam w jakim moto) no i koledzy pisali, ze to wlasnie jest do zaczepiania kasku, tylko że podawali na przykładzie paska od kasku, ale zasada ta sama. Zdejmujesz kanape, zaczepiasz pasek od kasku do haczyka i zamykasz kanape a w tym wypadku może być do tego przeznaczona ta linka. Tylko, że wg. mnie to trochę bez sensu z tą linką bo zapięcie od kasku będzie na zewnątrz (poza kanapą) a wiec ktoś sobie może w każdej chwili podejść i odpiąć pasek od kasku u zabrać kask. W Przypadku gdy pasek od kasku masz zatrzaśniety kanapą to juz takie latwe nie jest bo zlodziej musiałby uciąć pasek od zapięcia kasku czyli musi uszkodzić kask aby go ukraść.
A ten uchwyt po lewej to nie mam zielonego pojęcia, ale tez jestem ciekawy.
Avatar użytkownika
omerx
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 9/4/2009, 19:51
Lokalizacja: Leszno

Postprzez sebo_runner » 17/6/2012, 16:50

Dzięki chłopacy za odp :) Moto to Honda Cb600 hornet , sprawdzę jutro pod kanapą czy jest coś takiego . Ciekawe czy można tam doczepić drugi kask zapasowy i z nim jeździć ? Czy nie porysuje plastików ?

Pozdro
Sebo
sebo_runner
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 13/9/2008, 20:43

Postprzez omerx » 17/6/2012, 20:31

Dodam tylko, że pisząc "pod kanapą" chodzi o schowek czyli haczyka powineneś szukać w schowku jak zdejmiesz kanape.
CO do wożenia w ten sposób kasku to wątpię, żeby tak dało rade, raczej kask będzie latał we wszystkie strony i poobijasz kask i moto.
Lepszym rozwiązaniem będzie kupienie siatki, koszt około 15zł a bardzo się przydaje w podróż bo oprócz kasku siątką można zabezpieczyc inny bagaż.
Avatar użytkownika
omerx
Świeżak
 
Posty: 170
Dołączył(a): 9/4/2009, 19:51
Lokalizacja: Leszno



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê