Zobacz wątek - Jakie macie zdanie na temat sieci sklepów Intermotors?
NAS Analytics TAG

Jakie macie zdanie na temat sieci sklepów Intermotors?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Jakie macie zdanie na temat sieci sklepów Intermotors?

Postprzez biker22 » 15/11/2011, 20:57

Witam
Jakie macie zdanie na temat sieci sklepów Intermotors?

Pytam ponieważ nie wiem czy się mylę czy może złe wrażenie odnoszę ale uważam że ta firma to niezły burdel. Masa rzeczy co w internetowym sklepie jest dostępna w promocyjnej cenie jak się zadzwoni zapytać to okazuje się że promocja już się skończyła.
Dajmy na to w najnowszym "Motocyklu" jest oferta promocyjna Intermotorsu a jak pojechałem do miejscowej siedziby po rękawice Alpiny to koleś powiedział mi że nie ma żadnej promocji i nie zanosi się aby była podobnie ze spodniami Ixona zresztą z kaskami podobnie.
Jeśli chodzi o obsługę w sklepie to też odniosłem wrażenie że podchodzą z niechęcią do klienta ale nie będę narzekał bo na wiele gorszą obsługę trafiłem w Hondzie Plaza.
biker22
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14/1/2011, 19:05


Postprzez Atlantis » 15/11/2011, 21:13

Są mili, jeśli udowodnisz, że chcesz coś kupić, a nie przychodzisz przymierzyć tylko, a potem na allegro... Przynajmniej w Poznaniu. Dla mnie buty ściągnęli w jedeń dzień. Co prawda miały być na 10:00, a dojechały na 15:30, ale to i tak niewiele ;]

Ja tam jestem zadowolony. Promocje... patrz tylko na ich własną stronę. Reszta to często ściemy.
Avatar użytkownika
Atlantis
Świeżak
 
Posty: 381
Dołączył(a): 5/6/2011, 19:19
Lokalizacja: Poznań


Postprzez hubi199 » 15/11/2011, 21:16

Wy mówicie o wyprzedaży
Racja troche lecÄ… w bierki.
Kupiłem kurtke w promocji i jestem zadowolony z zakupu
WYprzedaże np. sp-1 sprzedawca powiedział, że nie będzie ich w cenie ok 250 bo jest to nowy model ;/
A rozmiarów kasków mają strasznie mało
hubi199
Bywalec
 
Posty: 581
Dołączył(a): 24/8/2011, 12:56
Lokalizacja: J-no

Postprzez mar111cin » 15/11/2011, 21:35

Co mi się nie spodobało, przeglądałem ostatnio te oferty wyprzedażowe i zobaczyłem fajne kombi , przecenione z 3tys na 1800zł ? tylko problem że ta cena 1800zł to normalna cena w innych sklepach... Nie lubie takich praktyk... już bym wolał 5% rabatu, ale uczciwego, niż 40% rabatu fikcyjnego.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez maciejka69 » 15/11/2011, 21:39

mar111cin napisał(a):Co mi się nie spodobało, przeglądałem ostatnio te oferty wyprzedażowe i zobaczyłem fajne kombi , przecenione z 3tys na 1800zł ? tylko problem że ta cena 1800zł to normalna cena w innych sklepach... Nie lubie takich praktyk... już bym wolał 5% rabatu, ale uczciwego, niż 40% rabatu fikcyjnego.

to niestety taka polityka jak niektórych hipermarketów. Wydaje ci się, że megapromocja a to pic na wodę fotomontaż
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez biker22 » 15/11/2011, 22:04

Ja chciałem kupić
Rękawce Alpiny SP1 które niby są w promocji za 252zł
Kurtke Alpiny GP PRO lub Stunt 2 też w przecenie o polowe
Kask Suomy Vandala i buty Suomy

a tu po przybyciu do sklepu słyszę "przecena promocja nie nie było żadnej promocji"

Także właśnie wku.... mnie takie triki
biker22
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14/1/2011, 19:05

Postprzez Atlantis » 16/11/2011, 00:47

biker22 napisał(a):Ja chciałem kupić
Rękawce Alpiny SP1 które niby są w promocji za 252zł
Kurtke Alpiny GP PRO lub Stunt 2 też w przecenie o polowe
Kask Suomy Vandala i buty Suomy

a tu po przybyciu do sklepu słyszę "przecena promocja nie nie było żadnej promocji"

Także właśnie wku.... mnie takie triki


1. Chłopie, ile masz lat... Z internetu korzystać umiesz. Sprawdź ceny na stronie intermotors.pl, zanim się wybierzesz do sklepu. Postaw się na miejscy sprzedawcy - jeśli ktoś przyjdzie i powie mu, że widział w gazecie "Motocyklxxx", że jest wyprzedaż i przeceniono o 90% to Ci bezradnie może rozłożyć ręce: nie wie o tym, nieprawda to, nie może tego nawet na kompie znaleźć.
2. Weź na logikę, SP-1 za 250 zeta?? Haha, tyle to kosztują rękawice zimowe na narty. Koszt wyprodukowania tych rękawic jest mniej więcej w tej cenie, więc nikt Ci za tyle ich nie da, chyba że są podrabiane. Ciuchy na moto są DROGIE.
3. Na wyprzedaż idziemy z myślą - kupię co będzie i co będzie pasować na mnie. Nieważne jakiej firmy i w jakim kolorze, byle tanio. No sorry, ale bądźmy szczerzy - Oni nie robią happy hours każdej zimy, tylko pozbywają się resztek. Wiadomo, że jeśli zajebisty kask, który kosztuje normalnie 1600 zł, nagle kosztuje 900, oznacza ni mniej ni więcej, że model wychodzi z produkcji i w całej sieci chcą się go pozbyć; mają maks. 2 sztuki i to w rozmiarze XS jeden, a drugi XL.
Avatar użytkownika
Atlantis
Świeżak
 
Posty: 381
Dołączył(a): 5/6/2011, 19:19
Lokalizacja: Poznań

Postprzez nase » 16/11/2011, 09:24

Hmm ja bylem w Szczecinie i rzeczywiscie maja rzeczy w promocji tak jak w katalogach.
Nie kazdy produkt jest na polce, bo sa to czasem pojedyncze sztuki dostpene w magazynach lub innych oddzialach (moga sciagnac). Kombiak np. GP-PRO rozmiar 50 mieli na miejscu. Rekawice Alpiny byly w granicach 260zl a i owszem, ale to byly SP2 (wczesniej po 359zl) tylko w okreslonym kolorze i rozmiarze tj. czerwony i niebieski bodajze a rozmary to byly jeden S albo M no i XXL.
Nie czuje sie oszukany, bo w katalogach bylo naspane obok w jakich rozmiarach dostepny jest ten przeceniony produkt.
Kupilem sobie komplet bielizny Brubecka Cooler (maja spoko cene bez promocji :) ) i skarpetki adrenaline z promocji.


I dalej bede sledzil wyprzedaze, bo moze akurat cos sie w moim rozmiarze uda przypasowac.
Do sezonu jeszcze pare miesiecy.
nase
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 29/6/2011, 13:39
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Trax » 16/11/2011, 09:46

te katalogi w pdf szybko się dezaktualizują - najlepiej patrzeć na sklep internetowy na ich stronie - ja kupowałem tam kask - wahałem się między 2 modelami i po telefonie do intercars (bo intermorors w mieście nie mam) na następny dzień miałem do obejrzenia oba modele w 2 rozmiarach tak że narzekać nie mogę - co do fałszywych promocji - też tak na początku myślałem ale po prostu widzę że niektóre sklepy piszą obniżoną cenę a nie dają info że to promocja albo jakakolwiek obniżka ale jak poszukasz jakie były ceny tych produktów w sezonie to rzeczywiście spadki cen są mniej więcej takie jak podają w intermotors a czasem nawet większe.
Trax
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 28/9/2011, 11:39
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postprzez sznajdi » 16/11/2011, 18:53

W zeszłym roku chciałem kupić po sezonie (z wyprzedaży) kask, spodnie i kurtkę.
Jak się okazało:
- kask - trzy rozmiary na krzyż
- spodnie - (alpiny) widniały tylko w gazetce, żaden sklep w Polsce ich nie miał :shock:
- kurtka - możliwe, że bym kupił, ale byłem już zniechęcony (szczególnie poprzez spodnie)
:D
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez relakzstyle » 16/11/2011, 20:41

a co wy mysleliscie ? ze kazdy model kasku,kurtek, kombi itd. bedzie za promocyjna cene ? wyprzedaz polega na sprzedazy pozostalosci modeli z 2011 roku i juz a nie calosci asortymentu ludzie zlitujscie sie. Ja akurat nie widzialem zadnego problemu z zakupem kasku przecenionego z 1100 ziko za 600 w IM. Tak jak podawali w swoich broszurach. Ponadto pamietjacie ze te produkty w promocji przewaznie sa na magazynach i musicie prosic zeby wam je do danego sklepu sciagneli. Zaden problem. Dziwni sa niektorzy z was PS. Nie mam nic wspolnego z IM.
relakzstyle
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 24/5/2011, 16:07
Lokalizacja: Puck

Postprzez mognilwo » 16/11/2011, 23:32

Kupiłem buty adrenaline sbr 230 za 245 zł w IM Kielce i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie towary, które były reklamowane w gazetce były faktycznie przecenione. Jeśli chodzi o rozmiarówkę, to jeśli nie posiadali jakiegoś rozmiaru na stanie zamawiali z innego sklepu i następnego dnia już był. Obsługa bardzo miła, z mojej strony polecam.
Ps. Też nie mam nic wspólnego z IM.
Avatar użytkownika
mognilwo
Świeżak
 
Posty: 409
Dołączył(a): 10/12/2008, 19:27

Postprzez sznajdi » 17/11/2011, 21:07

Relakzstyle czytaj uważnie.
Napisałem, że spodni alpiny nikt nie miał. Sprzedawca sprawdzał w systemie.
Spodnie widniały tylko w gazetce.
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Trax » 18/11/2011, 09:15

bo trzeba sprawdzić sobie wcześniej dostępność na stronie a nie w gazetkę patrzeć - gazetka jest robiona na początek promocji a czasami jest tylko po kilka sztuk z jakiegoś towaru (w końcu to promocja końcówek jak by nie patrzeć) nie wiem co za problem dla was wejść do ich sklepu internetowego i sprawdzić dostępność...
Trax
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 28/9/2011, 11:39
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê