Zobacz wątek - Problem z włożeniem spodni do cholewy!
NAS Analytics TAG

Problem z włożeniem spodni do cholewy!

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Problem z włożeniem spodni do cholewy!

Postprzez czaron87 » 7/7/2011, 17:07

Witam.Spotkał mnie problem.Kupiłem sobie kiedyś spodnie skórzane Tschula.Po tym zakupie dokonałem zakupu butów Ozone Code. Niestety okazało się że mam problem ponieważ nogawka spodni nie mieści się w cholewie buta. Niby nie są to buty sportowe tylko turystyczne a mimo tego żę mam bardzo chudą łydkę nie mogę zmieścić nogawki w bucie. Napewno odeślę te buty do sklepu internetowego, ale teraz mam pytanie.Czy można dokonać zakupu butów motocyklowych wysokich tak aby nogawka zmieściła się w cholewie.Pochodzę z małego miasta gdzie nie ma sklepu z akcesoriami motocyklowymi i nie jestem w stanie osobiście pojść do sklepu i odpowiednio dobrać but.Z drugiej strony nie stać mnie na grę w chybił trafił kupując buty a potem wydając pieniądze na ich odsyłanie.Jak dzwoniłem do sprzedawców to nikt nie jest w stanie powiedzieć czy nogawka moich spodni zmieści się w bucie.Mam pytanie czy można kupując przez internet da radę jakoś sprawdzić czy cholewa buta będzie miała wystarczające miejsce do włożenia nogawki.Mam nadzieję że otrzymam od was jakąś podpowiedź.


Poniżej linki do butów i spodni:
http://allegro.pl/spodnie-skorzane-tsch ... 20687.html

http://allegro.pl/buty-ozone-code-rozmi ... 81613.html
czaron87
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7/6/2010, 15:27
Lokalizacja: Pisz


Postprzez michael » 8/7/2011, 12:52

Buty sportowe często mają regulację obwodu łydki i spokojnie da się wcisnąć spodnie w buty, tak więc tak na pewno można kupić takie buty i spodnie, żeby wszystko wchodziło (większość ludzi w kombinezonach nosi buty na zewnątrz, widziałem tylko buty Dainese do noszenia pod kombik). Szczerze to jedyne co można doradzić w takiej sytuacji to wycieczka ze spodniami do jakiegokolwiek sklepu motocyklowego lub na motobazar.
1952 SHL M-04
2000 Suzuki GSF 600 S Bandit
michael
Bywalec
 
Posty: 515
Dołączył(a): 25/1/2007, 20:56
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Invi » 8/7/2011, 13:29

A nie próbowałeś rozpiąć rzepa czy co tam jest i wtedy włożyć spodnie w buta :P

Nie no, nie wyobrażam sobie szczerze mówiąc takiego problemu. Przecież zakładasz spodnie, zsuwasz te suwaki przy nogawkach, i wkładasz w rozpięte buty jak nogę bo przecież spodnie przylegają do nogi, zasuwasz suwaki w butach i zapinasz buty na rzepy czy co tam masz. Może te buty jakieś dziwne są, albo coś.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez sznajdi » 9/7/2011, 00:27

Dziwny problem :) Ja mam kombi Tschula i sportowe buty Alpiny SMX Plus. Spodnie bez problemu wchodzą w buty. Jakieś dziwne buty zakupiłeś, a co można poradzić.... ciężko temat, z powodu barku możliwości podjechania do sklepu i przymierzenia. Spróbuj jeszcze raz kupić inne, może się uda...:)
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê