Zobacz wÄ…tek - Å‚Ä…czenie kombi
NAS Analytics TAG

Å‚Ä…czenie kombi

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Å‚Ä…czenie kombi

Postprzez piotruskocik » 17/3/2010, 19:29

Witam, mam pytanko dotyczące ubrania motocyklowego, kupiłem sobie kurtke skórzaną PROSPORTS i chciałbym do niej dopasować jakieś spodnie, w związku z tym chiałem sie zapytać czy wszystkie spodnie skórzane (różne firmy) można połączyć z kurtką jesli posiadaja zamek?? czy są jakieś ograniczenie? czy np do takiej prosporst najlepiej HEIN GERICKE dopasować??

jeśli ktoś takiej kurtki używa to prosze o odp jakie spodnie do niej podpina?
piotruskocik
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 18/11/2009, 21:10
Lokalizacja: opolskie


Postprzez slusar_o2 » 17/3/2010, 20:05

idź do sklepu i obczaj gatki które Ci będą odpowiadać i sprawdź zamki.

generalnie prawie wszystko ma zawsze krótki zamek do spięcia kurtki ze spodniami, czasem są tez długie, ale rzadziej.

Te krótkie to taki standard
slusar_o2
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 20/12/2009, 13:47


Postprzez Vergon » 18/3/2010, 00:08

Zamki to raz a dwa to jak kurtka bedzie za krotka,albo spodnie za niskie to nie zepniesz bo suwaki nie siegna siebie nawzajem.
Jak bedzie na odwrot czyli kutrka dluga a spodnie wysokie to Ci sie balon zrobi z tyłu i bedzie odstawać.
Weź ze soba kurtke do przymiarki spodni, jak roznica nie bedzie wielka o ile w ogole bedzie to dobry spec z pare groszy przeszyje Ci suwak na opowiednią wysokość i bedziesz smigal w kombiaku.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez emwu » 18/3/2010, 08:07

To co napisał Vergon i sprawdź czy spodnie mają zamek do wszycia. Jeśli nie mają to zostaje ci ten z kurtki (o ile masz masz).
Kolejna opcja zakupić i wszyć.

Reguła jest taka, co producent to inny zamek.
Użądlony
emwu
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 27/12/2009, 23:55
Lokalizacja: Poznań

Postprzez navi » 18/3/2010, 10:00

emwu napisał(a):
Reguła jest taka, co producent to inny zamek.

No nie koniecznie, są jakieś standardy, chyba najbardziej popularny jest YKK, ale nie wiem jak to odróżnić :)
Ogólnie dużo kombiaków ma kompatybilne suwaki, np ja spinałem kurtkę Vanucci ze spodniami MQP
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Postprzez leff » 18/3/2010, 10:44

a jeszcze w innych jest inaczej szyte ... np ta czesc suwaka, ktora retbike wszywa w kurtke arlen wszywa w spodnie i powodzenia w spinaniu
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez piotruskocik » 18/3/2010, 10:57

a wiecie może jaki jest producen tej kurtki(prosports)?? jest to może HEIN GERICKE??? jeżeli tak to kuupiłbym se z tej firmy co zrobiła tą kurtke i wszystko bedzie supcio
piotruskocik
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 18/11/2009, 21:10
Lokalizacja: opolskie



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê