Zobacz wÄ…tek - Kombi na nastolatka.
NAS Analytics TAG

Kombi na nastolatka.

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kombi na nastolatka.

Postprzez Sth » 16/6/2009, 16:57

Cześć. A więc mam zamiar kupić kombinezon skórzany 2częściowy. Nie chce jednak, aby był on na krótki okres czasu. Teraz mam 181cm i 60kg wagi :D Ale będę jeszcze rosnąć, wzdłuż i wszerz. Rozglądałem się za niedrogimi kombinezonami, Tschul. No, więc teraz chcę kupić go trochę za duży, aby na jakiś czas mi wystarczył. Może uda mi się załatwić u sprzedawcy inny rozmiar spodni i kurtki. Co myślicie o takim kupowaniu kombinezonów na "lata"? Ah, no i to kombi ma być na 125cc ;d

http://www.allegro.pl/item659551187_kom ... arbem.html


http://www.allegro.pl/item648365351_kom ... 7_303.html
Sth
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 6/5/2009, 18:38


Postprzez Kurt » 17/6/2009, 00:53

Bez sensu kupować na zapas. Kombi musi być dopasowane bo inaczej nie spełni swego zadania a i wygodnie też nie jest jak ci spodnie będą z tyłka spadać. Wiadomo że to są jakieś koszta i że wyrośniesz, część kasy możesz później odzyskać jak sprzedaż kombi. Możesz też na początek kupić jakąś używkę za małą kasę a jak przestaniesz rosnąć to coś lepszego.
Avatar użytkownika
Kurt
Świeżak
 
Posty: 387
Dołączył(a): 21/1/2009, 14:21
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez kosta » 17/6/2009, 09:37

Kurt napisał(a):Bez sensu kupować na zapas. Kombi musi być dopasowane bo inaczej nie spełni swego zadania a i wygodnie też nie jest jak ci spodnie będą z tyłka spadać. Wiadomo że to są jakieś koszta i że wyrośniesz, część kasy możesz później odzyskać jak sprzedaż kombi. Możesz też na początek kupić jakąś używkę za małą kasę a jak przestaniesz rosnąć to coś lepszego.
święte słowa, nie kupujesz kombi na lata
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê