Zobacz wÄ…tek - Buty na moto, mally a moze za duzy problem;d
NAS Analytics TAG

Buty na moto, mally a moze za duzy problem;d

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Buty na moto, mally a moze za duzy problem;d

Postprzez RAFF » 2/3/2009, 23:40

Kupilem buty na allegro, Nitro. Przy zakupie podalem rozmiar swoich normalnych butów + dlugosc wkladki i wyszlo ze 44-45 mysle wezme 45 bedzie pewniej ze beda dobre.. No i tu zaczyna sie problem niby but fajnie lezy, ale jak zrobilem przymiarke na moto to dosc ciezko sie zmienia w nich biegi, a gdy ruszam stopa góra dół to czuje luz w bucie i dosc niewygodnie sie przerzuca biegi. Byc moze w jezdzie bedzie inaczej ale to sprawdze w pozniejszym terminie ...

pytanie do was jak powinien zachowywac sie but na nodze ktory jest odpowiedni rozmiarowo ;p a i czy po zapieciu rzep z boku powinno ciasno przylegac do lydki czy raczej z luzem ?


Sorry za taki temat ale pospieszylem sie z kupnem i nie przymierzylem zadnych butów motocyklowych wczesniej wydawało sie ze zwykly but , nnie bedzie problemów ... heh
zwolnij
RAFF
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 15/11/2008, 17:27
Lokalizacja: Białystok


Postprzez dosiek77 » 3/3/2009, 08:10

Po pierwsze Nitro to straszna kupa. Po drugie to po co kupiłeś więkwsze buty niż nosisz normalnie, a po trzecie to w motocyklowych buciorach biegi zmienia się łatwiej niż w trampkach, jak się przyzwyczaisz to docenisz.
dosiek77
Bywalec
 
Posty: 507
Dołączył(a): 10/8/2006, 21:32
Lokalizacja: Mokotów


Postprzez kosta » 3/3/2009, 12:07

AMEN :twisted:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez Nigga » 3/3/2009, 15:05

No trochę nie trafiłeś z kupnem butów jeżeli chodzi o markę. Myślę że jeżeli są rozmiar większe to nie powinno to stanowić większego problemu.Zakup sobie jaką grubą skarpetę z materiału termoaktywnego a luz w bucie powinien zniknąć.(będziesz miał od razu ciepło i sucho ) Może opuść trochę dźwignie zmiany biegów? :D
Avatar użytkownika
Nigga
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3/10/2007, 09:30

Postprzez RAFF » 3/3/2009, 15:26

hm a co w tej marce takiego 'kupowatego' ?;o wydaja sie takie dosc niezle zrobione.

niestety nie moglem sobie pozwolic na lepsze bo kupilem sobie caly stroj i skonczyla mi sie gotówka, a te w cenie 350zł za nowe i wygladaly ladnie to wzialem, musialem bo w skorzanych spodniach i trampkach to troche niebardzo.

Co do rozmiaru to wzialem rozmiar adidasa ktore nosze ale wiadmo te rozmiarówki sa rozne, tak mysle ze trzeba bedzie grubsza skarpete i ganiac az podeszwa odpadnie:)

dzieki za wypowiedzi, Pozdrawiam !
zwolnij
RAFF
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 15/11/2008, 17:27
Lokalizacja: Białystok

Postprzez kosta » 3/3/2009, 17:22

ja katowałem nitro jakiś tam najwyższy model na sporta dwa sezony, co to warte zapytacie :?: koniec końców nawet sa warte zachodu, slider mi wytrzymał, staruchy mi po palcach jeździły :twisted: i płaskostopia nie mam :wink: , jedynie co było kieskie to układanie sie do stopy :evil: , matko jedyna jak one sie wbijały na początku, po ułożeniu najwygodniejsze buty jakie miałem :wink: z czasem zaczęły pomalutku szwy puszczać w okolicy kostki, chyba miały prawo zrobiłem w nich ponad 20 tysięcy na moto i drugie tyle chodząć w nich 8) także myślę że to przyzwoity rezultat jak na buty za 450 zł............ :P
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez Seba_ER5 » 6/3/2009, 19:28

Mie sie wpijaly w okolicach kostki odeslalem od razu i zakupilem alpinestars mx 4. Trzeba sie przyzwyczaic do zmiany biegow.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5221
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê