Zobacz wÄ…tek - klatka na silnik do R1 2007
NAS Analytics TAG

klatka na silnik do R1 2007

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez TomoR1 » 19/12/2008, 12:54

kosta napisał(a):
TomoR1 napisał(a):Bo to najlepsze zabezpieczenie nie używam go na torze więc nie będzie mi przeszkadzać.
Wiem że do gumowania są lepsze sprzęty.
Chociaż by Cbr 600rr albo gsx750r
Ale R1 jest the best.


najlepsze zabezpieczenie to odpowiednia ilość oleju w głowie :twisted: już najlepszą rade usłyszałeś KUP DOBRE CRASH PADY i nie kombinuj bo tylko oszpecisz sobie śliczny motor.........


Ten post który napisałeś chyba był najlepszym z wszystkich Twoich postów.
Żartuje to właśnie chciałem usłyszeć !!!
Po to tu przyszedłem żeby właśnie ktoś taki jak Wy Poradził.
Swoją drogą R1 to najśliczniejszy motocykl a naprawdę profesjonalna klatka go tak nie oszpeci.
Ale i tak dzięki za rade.
Pozdro
Avatar użytkownika
TomoR1
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 4/12/2008, 19:34
Lokalizacja: Nowodwór/Maynooth


Postprzez Meciek » 19/12/2008, 18:28

Coście się tak przyjebali do niego? NIe rozumiem, gościu chce zabezpieczyć swoje moto na wypadek szlifa i to jego sprawa w jaki sposób chce to zrobić . Jak dla mnie to odrazu było logiczne ,że nie chce zrobić z tego psa ale dla was to chyba trochę za trudne, co?

Kosta a olej w głowie pomaga na wypadek gdy ktoś ci wyjedzie z podporządkowanej i trzeba będzie moto położyć albo złapiesz uślizg na oleju??

Melvin napisał w jednym temacie ostatnio ,że " dobrze zrobiona i polakierowana klatka tylko zdobi moto" i ja się z tym zgadzam.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka


Postprzez TomoR1 » 20/12/2008, 00:38

Meciek napisał(a):Coście się tak przyjebali do niego? NIe rozumiem, gościu chce zabezpieczyć swoje moto na wypadek szlifa i to jego sprawa w jaki sposób chce to zrobić . Jak dla mnie to odrazu było logiczne ,że nie chce zrobić z tego psa ale dla was to chyba trochę za trudne, co?

Kosta a olej w głowie pomaga na wypadek gdy ktoś ci wyjedzie z podporządkowanej i trzeba będzie moto położyć albo złapiesz uślizg na oleju??

Melvin napisał w jednym temacie ostatnio ,że " dobrze zrobiona i polakierowana klatka tylko zdobi moto" i ja się z tym zgadzam.


Podzielam Twoje zdanie ze Dobra klatka np. takie jak te
http://www.powersstuntworx.com/CrashBars.html
zdobiÄ… maszyne!!!!
Odrazu mnie niechali na starcie a nawet nikt mnie nie zna !!!

SZACUN MACIEK !!!
Pozdro
Avatar użytkownika
TomoR1
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 4/12/2008, 19:34
Lokalizacja: Nowodwór/Maynooth

Postprzez TomoR1 » 26/1/2009, 13:48

No i skończyło się na crash pad(ach)
Mam nadzieje że nie będę musiał się przekonać na ile są skuteczne :lol:
Dzięki za rady
POZDRO
Avatar użytkownika
TomoR1
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 4/12/2008, 19:34
Lokalizacja: Nowodwór/Maynooth

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê