Zobacz wątek - Czy cena kasków Shoei jest proporcjonalna do ich jakosci?
NAS Analytics TAG

Czy cena kasków Shoei jest proporcjonalna do ich jakosci?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez dambandit » 30/12/2008, 15:12

Naxa to lipa straszna. Raz jechałem od kumpla , jednak on twierdzi że to super kask bo nic lepszego na głowie nie miał i stad te skrajne opinie .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole


Postprzez Shaft » 30/12/2008, 17:25

kosta napisał(a):
qlik napisał(a): ale gydybyś dorzucił te 200 zł (przypuszczam że kosztował cie ok 300zł) możesz już wybierać wśród uznanych producentów jak hjc, czy uvex a tak będziesz miał podwójny wydatek.......moim skromnym zdaniem szkoda pieniędzy na dwa razy kupowanie tego samego...... :wink: PZDR


Właśnie z tego samego powodu nie kupowałem taniego kasku. Na początku przymierzałem się do tańszego kasku. Wielu na forum szybko zmieniała na nowsze lepsze modele lub deklarowała taką zmianę. I wtedy właśnie przepłacamy. Jeden kask, a dobry bez kombinacji.
Dla mnie temat kasku nie istnieje mam nadzieję na dość długo :)

Pozdr
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49


Re: Czy cena kasków Shoei jest proporcjonalna do ich jakosci

Postprzez YZF R1 » 30/12/2008, 18:45

KawiarzErPiontacz napisał(a):Czy cena kasków Shoei jest proporcjonalna do ich jakosci?

chodzi mi o to czy naprawde sa one tyle warte?

skorupy shoei'a zaczynaja sie od 1000 pln'ów a wiadomo ze juz za 400 zł mozna kupic nolana n62 z którego jestem bardzo zadowolony i jak narazie nie mam do niego zastrzezen.

czy warto kupic kask dwa trzy razy droższy od tych z średniej półki jak nolan?

czym tak naprawde rozni sie shoei od tanszych kaskow z sredniej półki?

chcialbym zeby w tym temacie wypowiedzieli sie głównie te osoby ktore przesiadły sie z kaskow takich jak nolan uvex agv lazer na shoei'a :wink:



I tak i Nie kolego są to bardzo dobre kaski bardzo starannie wykonane naprawdę górna półka ale mimo wszystko ceny to przesada...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy cena kasków Shoei jest proporcjonalna do ich jakosci

Postprzez Shaft » 30/12/2008, 19:37

YZF R1 napisał(a):
KawiarzErPiontacz napisał(a):Czy cena kasków Shoei jest proporcjonalna do ich jakosci?
chcialbym zeby w tym temacie wypowiedzieli sie głównie te osoby ktore przesiadły sie z kaskow takich jak nolan uvex agv lazer na shoei'a :wink:



I tak i Nie kolego są to bardzo dobre kaski bardzo starannie wykonane naprawdę górna półka ale mimo wszystko ceny to przesada...


YZF dodajmy, że w Polsce to przesada. Za białego Shoei można było zapłacić na jesieni nawet tylko 900 zł kupując gdzieś w UK czy USA.
Co innego jeszcze dopłata za malowanie. Kaski dokładnie takie same w UK czy Niemczech. Za topowe marki zawsze będzie trzeba dopłacać. Promocja kosztuje i ktoś za nią musi zwrócić ;)
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Postprzez YZF R1 » 30/12/2008, 19:54

Tak jest Shaft.... ja od dawien dawna polegałem na AGV i nie wyobrażam sobie mieć na bańce nic innego....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KawiarzErPiontacz » 30/12/2008, 20:14

YZF R1 czy zdjecie tego goscia w avatarze to Ty?
Avatar użytkownika
KawiarzErPiontacz
Świeżak
 
Posty: 76
Dołączył(a): 31/10/2008, 18:11

Postprzez Shaft » 30/12/2008, 20:51

KawiarzErPiontacz napisał(a):YZF R1 czy zdjecie tego goscia w avatarze to Ty?


eeheh dobre , sam ostatnio przez chwilę się zastanowiłem. Bo takie zdjęcie dodaje powagi i autorytetu. Możliwości są 2. Zdjęcie autora lub fun autora. Obie prawidłowe :) Czekajmy zatem na ripostę..

Pozdr
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Postprzez SQ » 30/12/2008, 21:55

spazz napisał(a):a ja mam kask vemar i tez jakos musze z tym zyc ;)


widziałem zawodników w kaskach tej marki. chyba w moto gp... nie jest źle ;)
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez spazz » 30/12/2008, 22:57

http://www.motorcyclenews.com/upload/19 ... 130372.jpg
;)



a dla mniej wprawnego oka to pan sie nazywa Alex De Angelis
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez LukasBST » 30/12/2008, 23:55

HEheheh mi ten koles z avatara YZF R1 wyglada na Rickiego z "chlopaki z barakow" btw wie ktos czy ten serial jeszcze leci?




A co do kaskow to mysle ze jak ktos juz chce miec shoei to sie az tak z cena nie liczy,a jezeli ktos chce miec rownie porzadny kask ale z mniejszym wspolczynnikiem lansu to kupuje cos innego taniej.
Sracz 600
Avatar użytkownika
LukasBST
Świeżak
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8/4/2007, 10:04

Postprzez YZF R1 » 31/12/2008, 00:20

FAIL......... owszem jest to postać mojego ulubionego jakże wyje...nego w kosmos serialu "Chłopaki z Braków" ale to nie Ricky Ani Bubbles tylko Julian... A co do Chłopaków to na Comedy Central jakoś nie widzę... miałem mieć w Awatarze Mervina z "Fur TV" ale kolega Siekson go wstawił więc jest Julian...

Kawiarz a czemu pytasz o Awatar...?

Spazz twoja wiedza mi imponuje....!

pozdrawiam was koledzy :wink: polecam na takie zimne wieczory dobrą muzę np Rod Stewart - Baby Jane gra mi chłopak od rana najpierw w samochodzie potem w biurze potem znów w samochodzie teraz na komputerku jak sobie rozmawiam z wami.... 8)
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SQ » 31/12/2008, 10:12

spazz napisał(a):http://www.motorcyclenews.com/upload/195585/images/130372.jpg
;)



a dla mniej wprawnego oka to pan sie nazywa Alex De Angelis


znaczy dobrze? bo ja w sportach motocyklowych dość słabo się rozeznaję :)
Avatar użytkownika
SQ
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1677
Dołączył(a): 22/11/2007, 23:05
Lokalizacja: Przasnysz/Ostrołęka

Postprzez qlik » 31/12/2008, 12:00

Ja nie mowielm ze naxa jest git tylko ze ma homologacje.A na forum o nich bylo kiedys ze to niby odrzuty jakies od markowych producentow.A ze mam i uzywam to nie znaczy ze nie zmienie ale powoli wszystko.
Avatar użytkownika
qlik
Świeżak
 
Posty: 130
Dołączył(a): 11/11/2008, 13:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Shaft » 31/12/2008, 13:28

No i już wiadomo :)

Pozdr
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Postprzez qlik » 2/1/2009, 02:06

rozumiem ze pijesz do slowa odrzut wiec skoncze mysl ze nie spalnialy normy glosnosci a nie bezpieczenstwa, jak za te cene ma wszystkie bajery co kaski drozsze (atnifog wypnany srodek i moze cos tam jeszcze lae nie pamietam)a co do materilow uzytych nie mam zamiaru sprawdac :PAle to jest to co przemawia za markowymi drozszymi czyli jak w temacie u nich jest wszystko jasne, a nie jakis tam opinielepsze gorsze i to samo tyczy sie certyfikatow bo tez ma. :?
Avatar użytkownika
qlik
Świeżak
 
Posty: 130
Dołączył(a): 11/11/2008, 13:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez YZF R1 » 2/1/2009, 03:12

jak je...niesz bańką o asfalt i kask rozsypie się w drzazgi to wtedy stwierdzisz że nie bajery się liczą tylko bezpieczeństwo...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez qlik » 2/1/2009, 12:25

Hmm a gdzie ja powiedzialem ze bajery :shock: niestety nie wszystkich stac na wszystko co najlepsze od razu, dlatego masz szeroki asortyment ze sredniaj polki a nie najnizszej i tak wszystko w tej cenie jest tak samo wykonane.A skoro ty masz kase to naprawde mnie cieszy ale nie musisz sie tym chwalic a podlicz ile na start kasy trzeba wydac i wszystko naj. to wtedy z 5k na same ciuchy mozna wydac.
Avatar użytkownika
qlik
Świeżak
 
Posty: 130
Dołączył(a): 11/11/2008, 13:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Shaft » 2/1/2009, 15:01

qlik napisał(a):Hmm a gdzie ja powiedzialem ze bajery :shock: niestety nie wszystkich stac na wszystko co najlepsze od razu, dlatego masz szeroki asortyment ze sredniaj polki a nie najnizszej...


Kolego powiedz lepiej za ile kupiłeś bądź kupisz motor ? Lepiej kupić coś słabszego i do tego dobry kask + ciuchy niż lansować się mocniejszym motorem w podkoszulku i kasku z ABS.

W ostatnim sezonie widziałem jak tatuś kupił synkowi kask na skuter. Był wykonany dosłownie z plastiku. Skuter za 5 tysia, a kask za 50 zł. Żenada. Jeżeli w takich proporcjach podchodzisz do tej pasji to współczuję.

Pozdr
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Postprzez qlik » 2/1/2009, 19:53

Shaft napisał(a):
qlik napisał(a):Hmm a gdzie ja powiedzialem ze bajery :shock: niestety nie wszystkich stac na wszystko co najlepsze od razu, dlatego masz szeroki asortyment ze sredniaj polki a nie najnizszej...


Kolego powiedz lepiej za ile kupiłeś bądź kupisz motor ? Lepiej kupić coś słabszego i do tego dobry kask + ciuchy niż lansować się mocniejszym motorem w podkoszulku i kasku z ABS.

W ostatnim sezonie widziałem jak tatuś kupił synkowi kask na skuter. Był wykonany dosłownie z plastiku. Skuter za 5 tysia, a kask za 50 zł. Żenada. Jeżeli w takich proporcjach podchodzisz do tej pasji to współczuję.

Pozdr
Sh

Nie mam zamiaru ci się tłumaczyć co mam i za ile ale patrząc co napisałes to jesteś jednym z tych bananowych dzieci co wszystko wiedzą najelpiej i wala te posty żeby coś mazać i *** ci do mojej pasji bo kosztowała mnie kupe wyrzeczeń o czym ty nie masz widocznie pojęcia. :evil:A co do przedziału cenowego 300zl masz wszystko z termoplasticu i naxa i agv i lazer.wiec po co ta rozkmina w czym jeżdże i że za tanio się lansuje.
Avatar użytkownika
qlik
Świeżak
 
Posty: 130
Dołączył(a): 11/11/2008, 13:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Shaft » 2/1/2009, 21:08

[/quote]
po co ta rozkmina w czym jeżdże i że za tanio się lansuje.[/quote]

Po pierwsze nie pisałem, że się tanio lansujesz. Po drugie odróżnij rozmowę o bezpieczeństwie i jakości produktów od tzw. rozkminki na Twój temat.
Każdy z nas na coś w życiu pracuje z czegoś rezygnuje i każdy z nas jest kowalem własnego losu, więc przestań się nad sobą użalać.

Nie nie mądrzę się. Po prostu uczestniczę w rozmowach. Jeżeli nie potrafisz mieć dystansu do siebie samego to Twój problem.

Pozdr
Sh
Avatar użytkownika
Shaft
Świeżak
 
Posty: 397
Dołączył(a): 23/6/2008, 10:49

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê