Zobacz wÄ…tek - Impregnat do kurtek tekstylnych
NAS Analytics TAG

Impregnat do kurtek tekstylnych

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Impregnat do kurtek tekstylnych

Postprzez Backdraft » 23/5/2008, 17:25

Witam.Czy ktoś może używa środków do impregnacj kurtek tekstylnych?Jesli tak to proszę o polecenie takich specyfików.
ognisty podmuch
Suzuki Bandit 650 N , Yamaha FZ1,aktualnie Suzuki B-King
Backdraft
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 18/4/2006, 22:14
Lokalizacja: Radom


Postprzez elco » 23/5/2008, 22:53

Ja uzywam takiego srodka: http://www.allegro.pl/item343036634_imp ... rzetu.html ktory mozna dostac w kazdym Campusie i sklepie ze sprzetem turystycznym. To srodek przeznaczony do impregnacji namiotow i plecakow (wykonanych z cordury, ktora jest wszakze materialem, z ktorego wykonuje sie tekstylna odziez motocyklowa). Impregnowanie sprawia, ze kombinezona wolniej nasiaka, a przy malym deszczu jest zupelnie nieprzemakalny. Niestety takie impregnowanie jest stosunkowo krotkotrwale - dwie dlugie przejazdzki w deszczu i trzeba znow zabezpieczyc material.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław


Postprzez ewzen » 26/5/2008, 19:34

Ja używam Uniwersalny Aerozol do impregnacji do kupienia w sieci Deichmann, 300ml 14zł, przeznaczony jest do impregnacji skóry i materiałów tekstylnych.
Yamaha FZS 600 Fazer
Avatar użytkownika
ewzen
Świeżak
 
Posty: 78
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:36
Lokalizacja: Poznań

Postprzez wilkacy » 27/5/2008, 10:50

Impregnat do butów z Goretexu w sprayu, Membrana w butach jest i tak pod skórą/materiałem. Środek wsiąka ładnie w materiał, woda powinna spływać. Wiadomo jak będzie dobrze padać to i tak przemoknie.

Impregnat ten stosuję do butów (trekingowych z nubuku), kurtek (wojskowych łażenia po lesie) i ciuchów na moto.

Drobna rada, jak będziesz stosował środki Nikwaxa w sprayu to rób to poza domem - opary strasznie drażnią drogi oddechowe.


Pozdrawiam
wilku
Pozdrawiam,
wilku

Ps. Ten brzydal w awatarze to naprawdÄ™ ja.
Avatar użytkownika
wilkacy
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18/1/2008, 11:23
Lokalizacja: Toruń



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê