Zobacz wątek - Dobry kufer, ile litrów?
NAS Analytics TAG

Dobry kufer, ile litrów?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Dobry kufer, ile litrów?

Postprzez ÅšwiÄ™tyÅšcigniÄ™ty » 20/12/2017, 01:19

Siema, robię znajomemu prezent świąteczny i chciałbym mu kupić coś praktycznego. Kolega w sezonie duuużo jeździ turystycznie więc pomyślałem, że kufer mu się przyda, patrzałem co nieco na różne kufry z sw-motech ale nie wiem w jaką pojemność zainwestować. Znajomy śmiga na Romecie Classic 400 jeśli to pomoże :) Ktoś coś?

Na prawdę, wystarczy napisać nazwę producenta, nie musisz rzucać linkami na lewo i prawo, bo ja będę musiał zacząć rzucać warnami za kryptoreklamę. //Glenroy
ŚwiętyŚcignięty
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20/12/2017, 01:03


Re: Dobry kufer, ile litrów?

Postprzez Zimny72 » 20/12/2017, 13:57

Z mojego doświadczenia trzeba poszukać kufra min. 30 litrowego. Miałem mniejsze (ok. 20 litrowe) i jeżdżąc codziennie do pracy z zestawem: ubranie na zmianę + przeciwdeszczówka + blokady i łańcuch + mały zestaw naprawczy do opony - musiałem wszystko upychać kolanem. Podobnie w przypadku małych wycieczek weekendowych: te 30 litrów to minimum, żeby zmieścić się ze wszystkim co potrzebne. Ponieważ masz podobny do mnie motocykl tj. klasyczny, to polecam kufer marki Eyecase (jest tylko jeden w ofercie w Polsce) bo: 1) bardzo ładnie komponuje się z linią moto 2) jest bardzo wygodny w użyciu.

Obrazek

Na zdjęciu na Van Vanie, bo nie mam zdjęcia ze swoim.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Re: Dobry kufer, ile litrów?

Postprzez ÅšwiÄ™tyÅšcigniÄ™ty » 20/12/2017, 22:38

Dzięki, jutro zamawiam i przynajmniej teraz wiem czego szukać :)
ŚwiętyŚcignięty
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20/12/2017, 01:03

Re: Dobry kufer, ile litrów?

Postprzez KrzysDzak » 27/12/2017, 12:04

Mi 25l starcza biorąc ciuchy na przebranie, blokadę i czasem jakieś książki. 30l jest bezpiecznie, na pewno się przyda.
KrzysDzak
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22/12/2017, 09:34
Lokalizacja: Rawicz



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê