Zobacz wÄ…tek - Buty Cross. Szeroka Å‚ydka
NAS Analytics TAG

Buty Cross. Szeroka Å‚ydka

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Buty Cross. Szeroka Å‚ydka

Postprzez goÅ‚Ä…b12 » 13/1/2017, 16:32

Witam, czy może mi ktoś polecić jakieś buty na crossa. Problemem jest to, że mam szeroką (grubą) łydkę i nie każde buty chcą mi się zapiąć na nodze, np. Formy są o wiele za małe, dotychczas jeździłem w Sidach na rzepę i sznurówki zamiast klamer. Proszę o podanie jakichś butów, które mogly by być dobre na moją nogę.
Dawid
gołąb12
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/1/2017, 16:20
Lokalizacja: kielce


Postprzez kravec » 30/1/2017, 21:50

Jeździć po sklepach i mierzyć. Przez internet z takim problemem nie trafisz w punkt
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez Artur_ » 31/1/2017, 01:32

Gaerne SG12
W standardzie, w sensie wyjęte z pudełka, będą jak większość, ale jako jedne z nielicznych (właściwie to innych takich nie znam) mają możliwość odkręcenia przedniej części ochraniającej piszczel i przestawienia jej o 4 lub 5 pozycji właśnie pod dużą łydkę lub obszerne głębokie ochraniacze. O tej regulacji większość użytkowników nie wie, sam też tego nie zauważyłem, ale zwrócono na to uwagę na szkoleniu produktowym dystrybutora.
W tej sam stoję przed zakupem nowych gumiaków, bo sidi crossfire nagle rozpruły mi się w identycznym miejscu na obu butach (identycznie rozpruły się znajomemu) i przymierzam się właśnie do SG12 ew, SG10/11. Póki co SG12 leżyna mojej stopie tak sobie - za luźna stopa (porównując do obecnych sidików), a łydy piłkarza nie mam, więc ten przestawiany przód mi niepotrzebny. Na plus SG12 vs. Crossfire to zachowanie się podeszwy podczas zwykłego chodzenia, ale to już inny temat i bardziej pod turystykę niż krzaczenie. SG10 jeszcze nie mierzyłem.
Artur_
Świeżak
 
Posty: 358
Dołączył(a): 30/5/2008, 06:23
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez kravec » 31/1/2017, 19:43

Ja bym Gaerne omijał szerokim łukiem. Wczoraj właśnie sąsiad odsyłał niewypał totalny jaki przyszedł: Gaerne G-react. Wykonanie dramat, dopasowanie do stopy nie występuje. Dokładnie takie samo zdanie mam na temat szosowych butów tej marki- syfiaste kalosze, nic więcej.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Zimny72 » 31/1/2017, 20:54

Falco Drake albo Extreme.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê
cron