Zobacz wątek - Zestaw dla kobiety 3-4 koła
NAS Analytics TAG

Zestaw dla kobiety 3-4 koła

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Zestaw dla kobiety 3-4 koła

Postprzez SkoQ » 17/7/2016, 19:13

Moja kobieta zrostu jakieś 175 ? :D Chyba normalnej budowy tzn. Nie za gruba nie za chuda

Poszukuję dla niej jakiegoś zestawu kombiak skóra 2 częściowy + rękawice + buty i to wszystko ma się zmieścić w 3-4 kołach 3-4 bo myślę o żółwiu pod kombiaka. Nie siedzę w temacie za bardzo więc byłbym wdzięczny o jakieś nie Tshulowe propozycje :D aha... i najważniejsze bez różu :lol:
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Zimny72 » 17/7/2016, 22:21

SkoQ... kto jak kto, ale Ty to nie potrzebujesz rad forum w takich sprawach. :D Idź chłopie z babą do najbliższego sklepu, albo przejrzyj ofertę sklepów internetowych i spraw kobiecie radość. :D
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Postprzez SkoQ » 18/7/2016, 19:24

O Jezu :D siedzę w Norwegii teraz, więc się nie przejdę, pół internetu już przeglądnięte, zwyczajnie szukałem tutaj natchnienia. Przecież nie mogę jej powiedzieć, bierzemy Helda albo Arlen Nessa bo ma zajebiste szwy, i protektory D3O i ogólnie zajebisty bo ja tak powiedziałem, a tak to bym się miał czym podeprzeć, że mi ktoś tak poradził :D


BTW, Sprawiam jej przyjemność nawet jak nie wychodzimy z domu i nie ma internetu :twisted:
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Zimny72 » 18/7/2016, 20:39

Ja mojej dałem katalogi Helda i Modeki i poprosiłem żeby mi powiedziała co się jej podoba z kolekcji damskiej. Dwa dni z głowy i dostałem gotowe rozwiązanie - nic się jej nie podoba. ;) I dlatego jeżdżę sam. :D
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Postprzez Glenroy » 18/7/2016, 21:19

SkoQ napisał(a):O Jezu :D siedzę w Norwegii teraz, więc się nie przejdę, pół internetu już przeglądnięte, zwyczajnie szukałem tutaj natchnienia. Przecież nie mogę jej powiedzieć, bierzemy Helda albo Arlen Nessa bo ma zajebiste szwy, i protektory D3O i ogólnie zajebisty bo ja tak powiedziałem, a tak to bym się miał czym podeprzeć, że mi ktoś tak poradził :D


Jeżeli patrzysz na Arlena, to zobacz sobie też Berika, to ta sama fabryka szyje :D. Ixon ma fajne kobiece wdzianka.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez SkoQ » 19/7/2016, 20:58

No i to jest rzeczowa odpowiedź :D
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Zimny72 » 21/7/2016, 13:00

Bardzo ŁADNE - z nacaiskiem na to słowo - ubrania dla motocyklistek robi Spidi. Wiadomo - włoski design. Mam nadzieję, że to też przydatna podpowiedź. ;)

http://www.spidi.com/eu_en/products/jackets.html?genere=2740 (otwórz link)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr