Zobacz wÄ…tek - Seca Rev-Up
 
NAS Analytics TAG

Seca Rev-Up

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Seca Rev-Up

Postprzez Laminator » 25/3/2016, 01:52

Witajcie,
Czy znajdÄ™ tutaj opiniÄ™ nt.kombiaka z tematu?
Szczerze powiedziawszy mam zagwostkę. Mierzyłem dzisiaj całą gamę kombiaków od 1500 do 4000.Nic mnie nie urzekło tak jak ten kombiak Seci. Dodatkowo garb,tytanowe wzmocnienia na barkach,łokciach i kolanach. Pojawia się pytanie czy brać czy ewentualnie dołożyć do RST TRACTECH EVO II? Mam buty z tej serii i nie mogę powiedzieć na nie złego słowa. Jednak nietypowa rozmiarówka RST sprawia,że nie leżał tak dobrze jak SECA.
Znajdę tutaj użytkowników kombinezonów tej marki? Jakieś opinie po znajomych? Nie chcę kombinezonu ,który spruje się po jednym sezonie bo to bez sensu.
Avatar użytkownika
Laminator
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 16/7/2015, 17:58


Postprzez adam_tomasz » 30/3/2016, 10:35

hm.. jeżeli to kombi kosztuje ok 1500 i mniej więcej taki masz budżet to można wziąć, ale jeśli szukasz czegoś lepszego i droższego (a patrzyłeś do 4 tyś) to seca nie jest marką z górnej półki, bardziej porównałbym ją do tschula czy probikera.
Lepsze to bez wątpienia min. Arlen ness, berik, alpinestars, spyke, ixon, rst, 4sr, że już o dainese nie wspomnę.

Ale... aby kombi w pełni spełniło swoją rolę musi być dobrze dopasowane do Twojego ciała. A skoro tej kombi był najlepiej dopasowany to jest to argument na korzyść.

Popatrz jeszcze za innymi kombiakami. Jeżeli masz kasę na droższe, nie znajdziesz żadnego, który by porównywalnie leżał to pomyślałbym i może wybrałbym wtedy sece :)

PS co znaczy że przymierzałeś i Cię nie urzekły ? Chodzi o dopasowanie czy o kolor czy dodatki ?
Instruktor nauki jazdy A,B - Poznańhttp://szkola-motocyklowa.blogspot.com/ - Twoje kompendium wiedzy
adam_tomasz
Moderator
 
Posty: 414
Dołączył(a): 15/4/2007, 14:20
Lokalizacja: Poznań


Postprzez #Cinek » 30/3/2016, 10:48

Dziewczyna takie kombi posiada i nie narzeka, jak za tą cenę jakościowo bije na głowę tschula czy inne. Jednak nie mogę znaleźć dedykowanego ochraniacza pleców do tej kurtki bo oryginalna wkładka nie powala. Ktoś ma może jakiś zamiennik? Jeśli tak to z jakiej firmy dokupiliście ?
*GS 5OOE 91'
*ZX9r 02'
Avatar użytkownika
#Cinek
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 4/7/2011, 21:21

Postprzez Laminator » 3/4/2016, 23:46

Rev-up to pólka ok 2 tys. Tschul nie ma nawet startu do tego modelu.
Jeśli chodzi o inne kombiaki to nie urzekły mnie bo nie widziałem jakiejkolwiek różnicy w wykonaniu,do tego Alpina z nowych wypustów wszystkim się pruje,Arlen Ness jakościowo to samo,RST pokićkana rozmiarówka i tam jakiekolwiek dopasowanie to jest kompromis zamiast rzeczywistego dopasowania.Spyke,IXON i 4sr brak na miejscu.Berika mieli mi ściągnąć ,ale coś nie poszło.Przekonują mnie dodatkowe tytanowe wzmocnienia,jeśli chodzi o ochraniacz pleców to dla mnie standardowe ochraniacze to jest zawsze czysta fantazja i jeśli już to wrzucałbym żółwia.
W grę wchodzi jeszcze Berik 2.0.Wyżej nie ma sensu.Pomierzyłem,pomacałem,różnicy nie widzę stąd dokładać kolejne tysiące trochę mija się z celem.
Avatar użytkownika
Laminator
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 16/7/2015, 17:58

Postprzez adam_tomasz » 4/4/2016, 08:04

W takim razie sam sobie odpowiedziałeś ;) bierz secę i będziesz zadowolony :)
Instruktor nauki jazdy A,B - Poznańhttp://szkola-motocyklowa.blogspot.com/ - Twoje kompendium wiedzy
adam_tomasz
Moderator
 
Posty: 414
Dołączył(a): 15/4/2007, 14:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Laminator » 5/4/2016, 22:46

Nijak sobie nie odpowiedziałem:).
Nie pytałem jakie kombi wziąć tylko jak sprawdza się Seca w opinii użytkowników ;).
Jaki alternatywa może być super,tylko w sklepie kwestii wytrzymałości nei jestem w stanie ocenić
Avatar użytkownika
Laminator
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 16/7/2015, 17:58



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê