Zobacz wÄ…tek - Tanie buzery z allegro / jaki ekonomiczny buzer/zbroje
NAS Analytics TAG

Tanie buzery z allegro / jaki ekonomiczny buzer/zbroje

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Tanie buzery z allegro / jaki ekonomiczny buzer/zbroje

Postprzez Hans01 » 8/11/2015, 18:10

Wiem, nie ma darmowych obiadów, a jak coś kosztuje 10% sprzętu markowego to w 90% przypadków jest to jakiś totalny syf. Pytanie tylko gdzie jest granica sensownego wyboru. Bo nie raz spotkałem się już z przypadkiem gdzie inne logo na tym samym sprzęcie oznacza cene x2 albo i większą.

Buzery na Allegro zaczynają się od niecałych 50pln (wyglądając na fotce identycznie jak niektóre markowe modele stojące po sklepach za 300+ pln). Widze, że ludzie kupują je niemal hurtem. Czy te najtańsze "noname po czterdzieści pare plus przesyłka" dają podstawową ochronę i są warte tych kilku dych, czy to jednak ściema i bez kilku setek nie ma co podchodzić? Gdzie jest sensowna granica jakość/cena i na które produkty patrzeć? Przeznaczenie - nauka jazdy w terenie, nie wyczynowo, ale wiadomo, mała wiedza oznacza spore szanse na głupi ruch. Chciałbym wyjść bez złamań z takich prostych gleb gdzie normalnie sie wstaje i jedzie dalej.

Chciałbym też uniknąć "płacenia za gwiazde" lub inne logo tylko dlatego, że ono tam jest.

Pozdrawiam.

EDIT 11.11..2015

Cisza bo pytanie było tak głupie, czy cisza bo odpowiedź jest tak nieoczywista?

Pozdrawiam.
--
Hans

każdy kto próbował kiedyś puścić cichacza w towarzystwie, ten wie jak operować sprzęgłem
Avatar użytkownika
Hans01
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 2/10/2014, 12:02
Lokalizacja: z drugiej strony korka do Warszafki


Postprzez Hans01 » 17/11/2015, 23:24

Modów prosze o wybaczenie za pisanie post pod postem, ale jestem w lekkim szoku na brak odzewu. Ponawiam pytanie. Cisza zapadła bo pierwotne pytanie było tak głupie, czy cisza bo odpowiedź jest tak nieoczywista?

Pozdrawiam.
--
Hans

każdy kto próbował kiedyś puścić cichacza w towarzystwie, ten wie jak operować sprzęgłem
Avatar użytkownika
Hans01
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 2/10/2014, 12:02
Lokalizacja: z drugiej strony korka do Warszafki


Postprzez kravec » 18/11/2015, 00:08

Buzer czy zbroja?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Hans01 » 18/11/2015, 14:31

Chętniej buzer.

Pozdrawiam.
--
Hans

każdy kto próbował kiedyś puścić cichacza w towarzystwie, ten wie jak operować sprzęgłem
Avatar użytkownika
Hans01
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 2/10/2014, 12:02
Lokalizacja: z drugiej strony korka do Warszafki



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê