Zobacz wątek - Spodnie, kupilibyście takie???
NAS Analytics TAG

Spodnie, kupilibyście takie???

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Spodnie, kupilibyście takie???

Postprzez abm » 30/8/2007, 19:06

http://allegro.pl/item229832327__super_ ... ratis.html

Niby wszystko maja co potrzeba, cena śmieszna jak na nowy produkt, tylko firma no name. Może ktos ma jakieś doświadczenia z takimi spodniami?

Pozdro.
MZ ETZ 250
Honda CX 500 Euro
Honda Pan Euro ST 1100
abm
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 7/6/2007, 12:35
Lokalizacja: Poznań


Postprzez icid » 1/9/2007, 17:28

Ja bym kupił gdybym miał robić sobie ogródek bo na motorze troche bym sie wstydził w nich pokazać chociaż mają bardzo sexowne szelki, tak myśle że laski polecą właśnie na te szelki :):):) Pozdr.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam


Postprzez abm » 2/9/2007, 11:13

icid napisał(a):Ja bym kupił gdybym miał robić sobie ogródek bo na motorze troche bym sie wstydził w nich pokazać chociaż mają bardzo sexowne szelki, tak myśle że laski polecą właśnie na te szelki :):):) Pozdr.


Rozumiem twój punkt widzenia, nawet przyznaję, że sie uśmiałem czytając twoją odpowiedź. Tak się skałada że mam juz troche latek na karku i ustabilizowane życie towarzysko-erotyczne, dlatego nie jestem zainteresowany seksownymi spodniami czy kombinezonem. Także moto, którym się poruszam raczej do seksownych i nadajacych sie do podrywu nie należy. To tyle w kwestii wyglądu i szelek. Traktuje moto jako odskocznie od codziennośći w którek poruszam się katamaranami. Chodzi mi o spodnie, które zapewnia minimum komfortu i bezpieczeństwa przy pokonywaniu kilkuset kilometrowych tras w weekend. Nie szukam czegoś bardzo drogiego i wystrzałowego bo nie potrzebuję czegoś takiego, ST`ek jest na tyle dpobrze obudowany, że potrzebuje coś co zmniejszy ewenualne odarcia podczas wywrotki.
Pozdro.
MZ ETZ 250
Honda CX 500 Euro
Honda Pan Euro ST 1100
abm
Świeżak
 
Posty: 56
Dołączył(a): 7/6/2007, 12:35
Lokalizacja: Poznań

Postprzez icid » 3/9/2007, 15:56

To zmienia postać rzeczy mam takie spodnie tylko ładne :) i bez szelek ale też materiał 3 warstwowy ciepłe, nieprzemakalne wiatroszczelne naprawde ok.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê