Zobacz wÄ…tek - Kamerka na BAK
NAS Analytics TAG

Kamerka na BAK

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez Maverick86 » 22/2/2015, 21:13

nie ma urywac doopska, ale przestery przy normalnej jezdzie na srednich obrotach na seryjnym wydechu sa niedopuszczalne, przy gopro sie nie zdarzaja, a opisywana przeze mnie seria sj niestety cierpi na ta przypadlosc
Avatar użytkownika
Maverick86
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22/2/2015, 18:48


Postprzez whispersinflames » 22/2/2015, 23:06

Dobra, powiem tak, nie upieram się tego baku, po prostu wolę przy motocyklu niż kasku i teraz właśnie kwestia miejsca. Faktycznie lusterku chyba by było najbardziej optymalne. Dlatego też zadałam to pytanie, kto gdzie ma i jak to się u niego sprawdza. Nie odpowiadałam lekceważąco, tylko denerwuje mnie, jak ktoś na mnie wsiada, że ja nie chcę kamerki przy kasku, każdy ma swoje racje i tyle. ;) Rozumiem, że to kwestia dobrego miejsca itd, ale ja jednak wolałabym nie jeździć z czymś, co mi odstaje od głowy. :)

Co do ceny... Z jednej strony myślę o kamerce za 300,400 zł jako do użytkowania jedynie przy motocyklu a z drugiej myślę o nowej Sony za 1250zł do użytkowania także na innych imprezach, wakacjach czy koncertach. Dlatego cena powiedzmy nie jest istotna (w granicach rozsądku, max to 1300zł), szukam czegoś godnego uwagi. Oczywiście im coś mniej kosztuje tym lepiej, jednak wolę wydać to 200zł więcej niż mieć jakiś szajs, który do niczego się nie nadaje. :) Dziękuję wszystkim za odpowiedzi oczywiście, bo każdą wzięłam pod uwagę. ;) Jakby ktoś coś jeszcze, to chętnie poczytam. :)

a i andy7, szkoda, że tak odebrałeś to co pisałam, gdyż nie o to mi chodziło. Jednak w każdym razie pomogłeś mi, więc dziękuję. :) O to właśnie mi chodziło, by ktoś, kto miał kamerkę wypowiedział się na temat jej mocowania i najlepszego miejsca. :)
Avatar użytkownika
whispersinflames
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 10/2/2015, 11:58
Lokalizacja: Radomsko/Warszawa


Postprzez leff » 22/2/2015, 23:15

whispersinflames napisał(a):Nie mówię, że koniecznie na baku, biorę też pod uwagę kierownicę, weź tu nie rób już burdelu, bo nie tego dotyczy ten temat. Tytuł napisałam o baku, bo to miejsce mnie głównie interesuje. Ogólnie chodzi mi o przymocowanie na motocyklu, głównie bak, kierownicę, owiewka już mniej.


powiadom moderatora
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez Fugu » 22/2/2015, 23:20

Na internecie masz mase filmow z milionem roznych miejsc. Mi n.p. podobaja sie ujecia z kamery mocowanych na lagach i podnozkach pasazera.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28

Postprzez andy7 » 23/2/2015, 16:04

Fugu napisał(a):Na internecie masz mase filmow z milionem roznych miejsc. Mi n.p. podobaja sie ujecia z kamery mocowanych na lagach i podnozkach pasazera.


Mam nakreconych kilka duali z dwuch kamer. Jeden film jest krcony z motocykla i obserwatora z rantu drogi a inne z dwuch kamer na motocyklu. Jedynie obrobka jest troche upierdliwa.

Beneralnie im nizej Kamera zamontowana, tym wieksze uczucie dynamiki jazdy.

@ Leff,

z tym moideratorem dobre bylo :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê