Zobacz wątek - Prośba o pomoc w doborze kasku i odzieży do 2 tys zł
NAS Analytics TAG

Prośba o pomoc w doborze kasku i odzieży do 2 tys zł

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Prośba o pomoc w doborze kasku i odzieży do 2 tys zł

Postprzez glazier » 15/5/2014, 08:36

Czołem koledzy ;)

Zwracam się z prośbą o pomoc w doborze odzieży i kasku dla początkującego. Obecnie jeszcze poszukuję maszyny (Kawasaki ZR7, Yamaha XJ600, Suzuki GSF600), która ma mi służyć głównie do dojazdów do pracy.

Przeszperałem forum w poszukiwaniu ciekawych informacji dot. kasków i póki co wyklarowała się trójka kandydatów:

1. Shark S900 lub S900C
2. Caberg 104 Solo
3. Nolan N102

Natomiast co do odzieży to jestem zupełnie zielony :? Do wydania pozostaje ok 1,2 tys zł i w tym budżecie było by miło znaleźć kurtkę, spodnie, buty i rękawice przynajmniej ze średniej półki.

Będę wdzięczny za Wasze uwagi ;)
Avatar użytkownika
glazier
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12/5/2014, 09:45
Lokalizacja: Pruszków


Postprzez malomi » 15/5/2014, 08:47

Co do kasków masz podwieszony temat opinie na temat trzech spokojnie znajdziesz, bo to popularne modele.
Pytanie jak jeździsz i do czego potrzebujesz kasku o sharku pawim, że jest głośny a przy otwartej wizjerze powyżej 60km/h robi się gwizdek. Osobiście mam speed-r, ale pod tymi względami to jedno i to samo
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47


Postprzez glazier » 15/5/2014, 09:07

Spokojna jazda miejska, codzienna droga do pracy i z powrotem (łącznie ok 50km). Co byś polecił w temacie odzieży? Widziałem, że co do rękawic, polecasz produkty Shima.
Avatar użytkownika
glazier
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12/5/2014, 09:45
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez malomi » 15/5/2014, 09:26

Tak rękawice mam shima VRS-1 latam w nich od zeszłego sezony wygodne jak na sportowe rękawice wygodne i dobrze wykonane, materiały naprawdę dobrej, jakości.
Odzież proponuję tekstylną ważne są buty za kostkę w fajnych pieniądzach można kupić teraz A* smx wysokość modelu w zależności od kasy mam smsx plus poza poziomem bezpieczeństwa, którego jeszcze nie miałem okazji weryfikować (odpukać w niemalowane) to wygodniejszych butów sportowych nie kupisz minusem jest skrzypienie ;]
No i najważniejsze kask kup najdroższy w najtańszym malowaniu, na jaki cię stać ;]

A i pamiętaj żeby wszystko pomierzyć ciuch na moto musi być spasowany a kask to już koniecznie.
Przymierzyć możesz na łopuszańskiej w inter-motors albo w moto-akcesoria na prymasa
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez glazier » 15/5/2014, 10:39

malomi napisał(a):A i pamiętaj żeby wszystko pomierzyć ciuch na moto musi być spasowany a kask to już koniecznie.
Przymierzyć możesz na łopuszańskiej w inter-motors albo w moto-akcesoria na prymasa


Jak bardzo kask powinien uciskać głowę? Jest jakaś magiczna bariera warunkująca za mały rozmiar?
Avatar użytkownika
glazier
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12/5/2014, 09:45
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez malomi » 15/5/2014, 10:42

CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê