Zobacz wątek - Podróbki/oryginały - kask shoei
NAS Analytics TAG

Podróbki/oryginały - kask shoei

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Podróbki/oryginały - kask shoei

Postprzez t.kurzynski@telsa.pl » 11/4/2013, 10:54

Witam,

Prosze powiedziec, czy zdarzaja sie podrobki kasków shoei? Jesli tak, to na co nalezy zwrocic uwage? Jestem zainteresowany kupnem nowego x spirit II w b.korzystnej cenie - pelen zestaw (karton, pinlock i tak dalej) ale bez gwarancji i bez "dokumentów". Mam drobne obawy, czy aby kask nie jest np. upuszczony lub podrobiony lub ma inna wade ukryta.
Prosze o sugestie na co nalezy zwrocic uwage.



Dodam, ze bedac w emiratach arabskich, gdzie popularne sa tzw. fakelandy, bez problemu mozna kupic podrobione kombinezony dainese, czy alpinestars... Kaskow nie widzialem.
t.kurzynski@telsa.pl
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26/3/2013, 14:35
Lokalizacja: warszawa


Re: Podróbki/oryginały - kask shoei

Postprzez Vergon » 11/4/2013, 11:07

Ja jeszcze nie widziałem podróbek Szoja, jeżeli nawet wejdą na rynek to pierwsze pewnie będą tak fatalnej jakości, że nie sposób będzie ich nie odróżnić.
Wrzuć zdjęcia to obejrzymy.

t.kurzynski@telsa.pl napisał(a):Dodam, ze bedac w emiratach arabskich, gdzie popularne sa tzw. fakelandy, bez problemu mozna kupic podrobione kombinezony dainese, czy alpinestars... Kaskow nie widzialem.


:shock: Zaczęło się, ja dotąd widziałem tylko podróbę kurtki Dainesa tej repliki Rossiego46.
Jak wykonane te podróby? Masz gdzieś linka gdzie można o tym poczytać?
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez t.kurzynski@telsa.pl » 11/4/2013, 13:01

dokladnie tak jak piszesz byly jakies repliki rossiego z setka roznych naszywek, byly tez np. alpinestars RC-1 - kurtke przymierzalem i powiem szczerze, ze jako laik tematu raczej nie dostrzeglbym roznic. Niestety dopiero miesiac pozniej przymierzalem oryginalna kurtke RC-1. Zdjec nie robilem ale wydatek za alpine, to pierwsza cena (ktora zawsze sie tam da, czasem nawet mocno ugiąć) to bylo na polskie chyba 1400zl. Nastepnym razem na pewno porobie fotki.
t.kurzynski@telsa.pl
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26/3/2013, 14:35
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Grzesku » 13/4/2013, 11:11

Niektórzy naklejają naklejki na zwykły kask i sprzedają jako Shoei, ale takie aukcje szybko znikają z portalu. Też się jeszcze nigdy nie spotkałem z podróbą. Były tylko kaski z USA, która nie posiadaja eur homologacji.
560 SMR
Grzesku
Świeżak
 
Posty: 391
Dołączył(a): 23/11/2010, 10:53
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê