Zobacz wątek - Kask, rękawice i coś na klatkę
NAS Analytics TAG

Kask, rękawice i coś na klatkę

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kask, rękawice i coś na klatkę

Postprzez DawKun » 5/6/2011, 17:46

Cześć, kończę prawko na moto i mam trochę siana z 18. nie wystarczy mi na zakup mojego wymarzonego Kawasaki Ninja 250r (z tym muszę rok poczekać), ale będę mieć na czym jeździć... znajomy ma dwa motory turystyk 50 i sport suzi 600 a inny choperka 350 i będę od nich pożyczać... sami zaproponowali ;)

Generalnie teraz szukam kasku, rękawiczek i czegoś na klatkę. Co jest dobre i przyda mi się nie tylko w sportowych motorach (myślę też o crossach w przyszłości i przy okazji śmiganiu w tym na rowerze - skoki, teren, zjazdy), więc pomyślałem żeby sprawić sobie zbroję motorową, rękawiczki crossowe i kask tak samo

Za rok i tak będę kupować kask, skórę i tekstylie z wyższej półki, a ten sprzęt przydałby się np. dla pasażera albo gdy przyjdzie mi ochota poszaleć na rowerze czy crossie.

Dobry to pomysł? Bo jestem laikiem i szukam porad doświadczonych motocyklistów ;)

Dzięki!
Dawid
Avatar użytkownika
DawKun
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27/2/2011, 18:52
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez abc12333 » 5/6/2011, 19:49

wiesz ja jestem taki ze jak cos robic to odrazu robic to dobrze. Ja Ci radzÄ™ kupic odrazu to co mialbys kupowac za rok. Spotkalem sie przypadkiem ze koles ktory kupuje na 1 moto supersporta 600 kupuje tylko kask bo mowi ze nie oplaca mu sie teraz. Kupi calego kombiaka jak bedzie kupowac litra na nastepny sezon ;)
abc12333
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 5/5/2010, 08:41
Lokalizacja: Masuria


Postprzez zero22 » 5/6/2011, 21:34

hahahaha pacjent dobry widzę, pewnie kask też do 200zł bo się nie opłaca :lol:

Ja kupuję fz6 na pierwszy moto - może słusznie - może nie - zobaczymy.

Lecz wybieram kask Araia, buty Sidi, rękawice Knoxa i kombiak Aplinestars, czy słusznie? - NA PEWNO!
Avatar użytkownika
zero22
Świeżak
 
Posty: 236
Dołączył(a): 19/5/2011, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez abc12333 » 6/6/2011, 10:03

Wiesz ja na pierwsze moto mam kombiaka ozone airforce, kupionego po okazyjnej cenie wiec sadze ze sie oplacalo, buty falco sirius, rekawice t-schula 212 o ktorych sa dobre opinie i kask hjc fg-15 wiec sadze ze tez nienajgorzej zaczalem :) jak widze ludzi ktorzy jezdza w spodenkach i koszulce to az mi ciary przechodzÄ…. Ostanio skuterem smigalem i jakos tak czulem sie strasznie niepewnie. Nawiazujac do skuterow to ostanio smignal kolo mnie koles w kasku arai, kurtce tekstylnej i butach motocyklowych :D zawstydzi nie jednego "rajdera" er jedynki :D
abc12333
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 5/5/2010, 08:41
Lokalizacja: Masuria

Postprzez DawKun » 7/6/2011, 22:09

Owszem, sam jestem zwolennikiem RAZ A PORZÄ„DNIE
Ale kasy na razie nie mam na te porządne, więc wpadł mi pomysł do głowy by zakupić coś z półki cena-jakość, a kombinezon tekstyli

Skóra i kask Shoei'a czy Arai'a za rok (przy zakupie moto - ninja 250r)

A w tej kurtce i kasku śmigać przez te kilka razy na małym moto znajomego ;D by poćwiczyć

Potem tę kurtkę i kask miałbym, żeby pożyczyć pasażerowi (potencjalnemu - np. mojej dziewczynie ^^) dlatego biorę pod uwagę uniwersalność danej kurtki i kasku

Proszę o pomoc i podanie jakichś polecanych przez was modeli, dziękuję ;)
Avatar użytkownika
DawKun
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27/2/2011, 18:52
Lokalizacja: Jelenia Góra



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê