Zobacz wÄ…tek - Kombinezony- opinie
NAS Analytics TAG

Kombinezony- opinie

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kombinezony- opinie

Postprzez P_R_O_T_E_Z_A » 19/2/2008, 22:52

Planuje zakup kombinezonu czekam do moto bazaru który ma być 9 marca w Katowicach może trafię coś używanego- firmowego w dobrym stanie , ale sprawa jest inna na allegro znalazłem takie kombiki, było już trochę o tej firmie na forum i prześledziłem wątki (opinii tyle co użytkowników) :) mam ok 1500 zł (niewiele ale miałem sporo wydatków i z kasą krucho) dobra wracam do tego o co chcę zapytać :
*Pierwszy kombi trafiłem niedaleko mojego miejsca zamieszkania w miarę tanio (pewnie jeszcze się coś urwie) i w moim rozmiarze
http://moto.allegro.pl/item316102160_no ... zm_56.html
*drugi z tej samej miejscowości ,cena również w miarę i ten by był dla mojego plecaczka :)
http://moto.allegro.pl/item312996955_ko ... _177d.html
Takim sposobem za niecałe 1500 ubrałbym 2 osoby , choćby sezon przelatać i zmienić na coś markowego (kasa już będzie) co sądzicie ?? trochę mi te aukcje w głowie popierdzieliły :)
www.kamikazedriver.prv.pl | !!!Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!! | !!!Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !!! | !!! GSX_R 750 Srad !!!
Avatar użytkownika
P_R_O_T_E_Z_A
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3/12/2007, 16:35
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez M. » 20/2/2008, 02:41

YAMAHA YZ 125
Poszukiwania znowu rozpoczete...
Avatar użytkownika
M.
Świeżak
 
Posty: 336
Dołączył(a): 6/5/2007, 16:02
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez PavloRBR » 21/2/2008, 00:05

W ostatnim czasie Firma Tschul znalazła duzo zwolenników którzy chwala wyroby tej Firmy;) wiadomo ze to moze nie Alpiny ale cena jest dobra i jakosc tez niczego sobie;) duzo ludzi widze zakupuje kurtki skórzane tej firmy koszt ok 400 zł i sa zadowoleni wiec chyba Ci sie oplaca wziąść jeden z tych kombików ;) PS Fajny wyglad i wogule tylko brac chyba ze chcesz cos droższego i bardziej renomowanego ale " skoro nie widać rónicy to po co przepłacac " pozdr
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez Urbud » 21/2/2008, 13:50

Zgadzam sie z PavloRBR. Firma Tschul jest to dobry stosunek jakosci do ceny.Posiadam z tej firmy kurtke i jestem zadowolony.Zycze trawnego wyboru
Motorynka>Skuter>Simson>Suzuki rg80>obecnie GPZ 500s
Avatar użytkownika
Urbud
Świeżak
 
Posty: 253
Dołączył(a): 13/2/2008, 22:31
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez P_R_O_T_E_Z_A » 21/2/2008, 14:53

Będę musiał podjechać na przymiarkę i oględziny kombiku bo dowiedziałem się ze powinienem mieć rozmiar 54 :( zobaczymy Ale za to ten kombik damski ma idealne wymiary na moją kobietę :)
www.kamikazedriver.prv.pl | !!!Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!! | !!!Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !!! | !!! GSX_R 750 Srad !!!
Avatar użytkownika
P_R_O_T_E_Z_A
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3/12/2007, 16:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Ryba » 22/2/2008, 13:47

ja bym nie jestem przekonany do TSCHOOl... mój kumpel ma spodnie tej firmy i maja pare niedoróbek... np ochraniacz znajduje sie tylko na czesci kolana i nie ma przedlużenia na piszczel, co spowodowalo ze jak przytarl noga o cos podczas jazdy zrobil sobie poteznego siniaka tuz pod kolanem, a co spowodowalo ze nie mogl go zginac... w kazdych porzadnych spodniach montuja ochraniacz kolano-golen, wykonczenie i spasowanie tez pozostawialo wiele do zyczenia... zreszta im gorsza jakosc skory tym szybciej beda przesiakac wczasie deszczu...
lepiej zainwestuj w padane... niewiele drozsze, a sporo lepsze (jezdzi w nich sporo czechow na wyscigach)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Ryba
Świeżak
 
Posty: 184
Dołączył(a): 22/9/2006, 10:10
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PavloRBR » 22/2/2008, 20:11

a Co sądzicie o FLM ?? Fajne kombiki maja i w rozsadnej kasie;) słyszalem ze chwala ta firme za ubiory
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê