Zobacz wÄ…tek - Pierwszy kask,kurtka(kamizelka),rekawice, ochraniacze
 
NAS Analytics TAG

Pierwszy kask,kurtka(kamizelka),rekawice, ochraniacze

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez Vasago » 19/6/2015, 07:15

bachu12 napisał(a):
Shoei a Shark to żadne porównanie, bo Shoei to generalnie zupełnie inna półka ( dużo wyższa ). Sam kask Shoei spokojnie osiągnie cenę całego wyżej wymienionego zestawu.


Ja bym się tak bardzo nie nakręcał, że jedna firma to inna półka niż druga, tylko porównał dwa konkretne kaski. Weź np Speed- R w wersji carbon skin albo Race-R Pro i pokaż co w odpowiednikach Shoei'a jest z zupełnie innej półki.
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37


Postprzez qubus333 » 19/6/2015, 08:32

Od razu CHAOS ... :-)
Panowie - jak się zadaje pytania 'od czapy' to ciężko coś doradzić.
Do czego Wam motocykle? Jak ich używacie? Gdzie? Szosa, tor, teren ... ipt?
Morandor1000 - pytasz o ubranie na szose a za chwilÄ™ pytasz o stunt.
To tak jakby porównywać nurkowanie i windsurging. No niby to sport wodny i to i nawet piankę można ta samą nałożyć :-)
Do stuntu - wygodne, szerokie spodnie, żadne ochraniacze zewnętrzne na kolana (jak uklękniesz na baku? itp), z tego co widzę 'na placu pod Lidlem' to zestaw składa się: tshirt + zółw, kask w stylu enduro (bez szybki), rękawice krótkie, buty niskie... czyli zestaw który nie specjalnie spełni swoja role na szosie.

Poza tym - Panowie - jaki macie budżet? Bo to niestety ale mocno ogranicza 'dobre rady'.
No i na koniec - nie przesadzałbym z tym chaosem - bo temat pt. jaki kask do 500zł, do 1000zł, do 2000zł, jaki sportowy, jaki turystyczny - był już wałkowany wiele razy.

Morandor1000 - ja jestem z Białegostoku :-) Jeżeli masz duuuużo pytań - zadzwoń do Motozbrojowni i umów się z właścicielem i zapytaj kiedy będzie w sklepie bo czasem jest tylko pracownica. Fajny gość, sam jest motocyklistą i spoko może coś Ci doradzi. Co prawda ma zacięcie w kierunku turystycznym i ciągle mruczy o goreteksach i kręci głową na ciuchy skórzane :-) ale kombinezon skórzany kupiłem nich :-) Z kasków maja NOLANA.
GRES - bardzo dobry sklep, duży wybór - ale to taki trochę supermarket - jak wiesz czego szukasz to OK - można pomacać, poprzymierzać, obadać co i jak ale jak chcesz pogadać to zależy na kogo trafisz. To nie tylko moja opinia :-) Ceny też maja normalne - porównywalne z allegroszem
Ale jak szukałem butów to trafiłem naprawdę na kumatego gościa i z cierpliwością mi przynosił kolejne pary butów. I jeszcze jest Intermotors - ofertę znajdziesz na www.
Avatar użytkownika
qubus333
Świeżak
 
Posty: 256
Dołączył(a): 11/9/2013, 21:07


Postprzez R6_Rider » 21/6/2015, 17:03

A właśnie, że ja kupiłem nowy X-Lite X701 za niecałe 600zł. Z pinlockiem, podbródkiem i deflektorem. Zapłaciłem za niego na ebayu chyba 100 czy 110 funtów. W moto-akcesoriach kosztował wtedy 1700zł a było to 2 lata temu. Tylko, że był to rozmiar S i trafiłem na wyprzedaż.
R6_Rider
Świeżak
 
Posty: 107
Dołączył(a): 10/6/2013, 16:49
Lokalizacja: WWA

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê