Zobacz wÄ…tek - co trzeba ?
NAS Analytics TAG

co trzeba ?

Dla fanów czarnego sportu
_________

co trzeba ?

Postprzez BulaYZ » 3/1/2010, 01:02

co jest potrzebne by startować w żużlu ? mam dość ograniczony budżet koło 8000 zł .. 16 lat, duży zapał :) Więc czy dało by rade sie dostać do jakiegoś teamu ? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz :)
BulaYZ
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15/10/2009, 13:24
Lokalizacja: Katowice


Postprzez Hamulec » 3/1/2010, 21:39

Zezwolenie rodziców, badania lekarskie. Z tym idziesz do klubu. Resztę się tam dowiesz co i jak. W bogatszych klubach dla młodych adeptów szkółki są motocykle klubowe. Jednak wielu kupuje sobie stare przechodzone Jawy dwuzaworowe, no i używany kevlar, buty, łyżwę, kask. Jak na początek myślę, że kupisz starą jawę za 5-6 tys. Jak już wspomniałem przy dobrych układach możesz to wszystko dostać na początek. Zazwyczaj po paru treningach trener powie Ci, czy jest sens abyś trenował czy dał sobie spokój. Jak będziesz wiedział co i jak wówczas możesz myśleć poważnie o uprawianiu speedway"a. O tym teamie, to zapomnij, bo teamy mają najlepsi zawodnicy, a i tak należą do klubów i reprezenyują barwy klubowe. Aha jeszcze mi się przypomniało jak chcesz zacząć trenować, to jak najszybciej, bo już jesteś trochę stary i to jest ostatni gwizdek dla Ciebie. Chłopaki w wieku 17 lat już jeżdzą w młodzieżówkach i w Brązowym Kasku. Powodzenia i Pozdrawiam :P
Ps. Zapomniałem dodać, żeby jeżdzić w zawodach trzeba zdać licencję tj egzamin teoretyczny i praktyczny.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna




Powrót do Żużel



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê