Zobacz wÄ…tek - Grand Prix Wielkiej Brytanii
NAS Analytics TAG

Grand Prix Wielkiej Brytanii

Dla fanów czarnego sportu
_________

Grand Prix Wielkiej Brytanii

Postprzez DK » 28/6/2009, 10:12

Witam.

Crump wygrał zasłużenie, a pozostała trójka również w pełni zasługiwała na start w finale. Szkoda mi Polaków, którzy frajersko odejchali od bandy w biegu 21.

Co sądzicie o wykluczeniach? Moim zdaniem wszystkie słyszne, tak samo jak to, że Emil dostał w trąbe ;)
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez Hamulec » 28/6/2009, 14:47

Uważam, że Holta niesłusznie został wykluczony, bo do jego upadku przyczyniła się jazda Emila. Jeżeli chodzi o bijatykę nie wnikam kto ją zaczął, bo zawody żużlowe to nie miejsce do bójki i nie rozsławiają naszej dyscypliny. Nałożone kary są śmiesznie niskie.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna


Postprzez cztery » 29/6/2009, 22:36

No tak, ale ja jestem za emilem. Junior... Świetnie jeździ. Stare lisy próbują go wywieźć :) Chłopak pokazał charakter :D Crump niedoścgnionyn :D Polacy zawiedli choć początek zwiasował, że ułamek coś ugra:D
Avatar użytkownika
cztery
Świeżak
 
Posty: 208
Dołączył(a): 13/6/2009, 21:31



Powrót do Żużel



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê