Zobacz wÄ…tek - Quad zongshen 200
NAS Analytics TAG

Quad zongshen 200

Dla fanów czterokołowców
_________

Quad zongshen 200

Postprzez szafa1997 » 26/1/2014, 00:27

Siema!
Mam taką sprawę co do mojego quada 200... został on zakupiony około 2008 roku. Quad od roku 2010 stoi do dziś(wyrobiły sie tulejki na wahaczu), nie było czasu aby go naprawić. Po tylu latach stania odpalił bezproblemowo co mnie mile zaskoczyło bo to przecież chińczyk i nic się w nim nie zastało ani nie zardzewiało :) I teraz jest palony codziennie aby sobie pochodził. Ze względu na to muszę zmienić w nim olej na jakiegoś castrola i dolać do niego substancji o nazwie "Motodoctor"... i stąd moje pytanie czy to poprawi jego osiągi i żywotność czy to tylko strata pieniędzy
Pozdrawiam!
szafa1997
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2/9/2013, 16:49
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez henio12323 » 26/1/2014, 10:19

a skąd ci przyszło do głowy żeby motodoktora zalewać ? bo jest tylko oszukaństwo i chwilowa poprawa dla starych (zmęczonych zyciem ) silników. ty jak nie masz praktycznie przebiegu to tylko zmniejszysz moc. bo motodoktor to po prostu lepik. zalepia pierscienie, zalepia wszystkie szczeliny kasując luzy i poprawiając szczelnosc wszystkiego. ale cos co jest gęste potrzebuje więcej siły do np przekręcenia łozyskiem zalanym takim specyfikiem. wiec stare klekoczące z luzów silniki, biorace olej chwilowo na pewno poprawi ogólną prace. ale to bezsens po prostu

zalej dobry olej półsyntetyczny i nie kombinuj. i nie odpalaj codziennie bo to też bezsens.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê