Zobacz wÄ…tek - Kymco czy Polaris dla dzieci
NAS Analytics TAG

Kymco czy Polaris dla dzieci

Dla fanów czterokołowców
_________

Kymco czy Polaris dla dzieci

Postprzez MirosÅ‚aw Rożek » 18/6/2007, 13:31

WItam wszystkich.
Jestem :mrgreen: w temacie i im więcej czytam tym głupszy jestem.
Chcę kupić jednego quada dla 6-cio latka i 12-sto latki(160cm wzr)
nie za drogiego. Doszłem do Kymco 90 i Polarisa Sportman 90.
Czy warto wi,ęcej zapłacić za Polarisa i jego wsteczny bieg, czy może kupić na początek Kymco 90. Szukam w cenie max 8000zł.
Może też być używany w B.dobrym stanie.
Z góry dziękuję za życzliwą pomoc.

Mirosław Rożek
Mirosław Rożek
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16/6/2007, 20:50
Lokalizacja: Prusy koło Krakowa


Postprzez krzybiel » 19/6/2007, 08:06

Co do Kymco, to mam dwie sztuki i jestem baaardzo zadowolony.
Niestety nigdy nie miałem polarisa więc nic Tobie na jego temat nie powiem.
Moim zdaniem powinieneś kierować się względami ekonomicznymi, czyli odległość do najbliższego serwisu, warunki gwarancji itp.
Bieg wsteczny to dobra rzecz, nie będziesz musiał ciągle biegać i wyciągać swoje pociechy :-)
Pamiętaj tylko, że dzieciaczki szybko rosną i ten sprzęt starczy im na krótko, szczególnie jak się wciągną, szczególnie córka, Jej wzrost to argument aby pomyśleć o czymś większym (mowa o rozmiarze quada, nie pojemności silnika).
Napisz skąd jesteś, może ktoś z moich znajomych w Twojej okolicy ma taki sprzęt, to napewno da się przejechać, a to najlepszy sposób na wybór.
ZulusRacingTeam
Avatar użytkownika
krzybiel
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 9/3/2006, 19:36
Lokalizacja: WLKP


Postprzez MirosÅ‚aw Rożek » 19/6/2007, 08:56

Witam i dzięki z zainteresowanie.
Jestem z Prus (granica miasta Kraków)
Co do pojemności to mam na myśli to iż 150 jestb większa od 90-tki do której mój synek idealnie pasuje. Na 150 nie siedział, ale w 250 czubkami palców prawie że sięga podestu. Myślałem nawet o używanej 90 jak udało by się ją tanio kupić to po roku można by ją już spokojnie wymienic na coś większego. Słyszałem też coś o zipp, ale to są 50 wielkością kymco 90 i dwusów, słabe hamulce i też nigdzie w krakowie nie widziałem nic takiego.

Pozdrawiam
Mirosław Rożek
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16/6/2007, 20:50
Lokalizacja: Prusy koło Krakowa

Postprzez krzybiel » 19/6/2007, 09:41

Przykro mi ale niestety w tych okolicach nie znam nikogo, kto mógłby Ci użyczyć sprzętu :-(
Chłopak napewno szybko Tobie urośnie, troszkę szkoda pieniędzy na nowy sprzęt, bo potem sprzedaż z dużą stratą.
Poszukaj może używanego kymco 90 tak jak sugerujesz, jak mały złapie bakcyla, to wtedy w przyszłym sezonie będziesz mógł pomyśleć o czymś innym.
Ewentualnie pomyśl o używanym kymco 50, to jest dwósuw, można go stuningować (powiększenie pojemności) i ma lepsze osiągi od kymco90.
Niestety spalanie jest większe. Z tego co się orientuję, to są nawet gotowe zestawy tuningowe pod ten model.
ZulusRacingTeam
Avatar użytkownika
krzybiel
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 9/3/2006, 19:36
Lokalizacja: WLKP

Postprzez MirosÅ‚aw Rożek » 19/6/2007, 11:26

Wielkie dzięki za chęć pomocy.
Widziałem kymco 90 z homologacją za 6000zl, 2006r w dobrym stanie, a nowe takie kosztyje 8000zl. Jak myślisz. Cz to jest dobra cena???

Pozdrawiam
Mirosław Rożek
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16/6/2007, 20:50
Lokalizacja: Prusy koło Krakowa

Postprzez krzybiel » 19/6/2007, 12:32

Spróbuj znaleźć taniej, małe pojemności ciężko drogo sprzedać, może trafi się coś tańszego. Wszystko zależy od stanu technicznego i powodu z którego sprzedający chce się pozbyć quada. Chętnie bym Tobie pomógł oględzinami ale za daleko od siebie mieszkamy.
Mam nadzieję, że znajdziesz coś fajnego i dzieciaki będą szczęśliwe.
ZulusRacingTeam
Avatar użytkownika
krzybiel
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 9/3/2006, 19:36
Lokalizacja: WLKP

Postprzez MirosÅ‚aw Rożek » 19/6/2007, 13:45

Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Mirosław Rożek
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16/6/2007, 20:50
Lokalizacja: Prusy koło Krakowa

Postprzez MirosÅ‚aw Rożek » 19/6/2007, 13:52

A co do kymco 90 o którym pisałem to 6000zł z vat, tak żejeśli udało by się odpisać to wyjdzie 4680 zl. stan podobno b.dobry i zaraz po przeglądzie.
Mirosław Rożek
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16/6/2007, 20:50
Lokalizacja: Prusy koło Krakowa



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê