Zobacz wÄ…tek - Raptor 700 lub cos wiekszego..
NAS Analytics TAG

Raptor 700 lub cos wiekszego..

Dla fanów czterokołowców
_________

Raptor 700 lub cos wiekszego..

Postprzez Raptor. » 3/6/2012, 17:19

Witam !!!! wczoraj sprzedalem swoja Yamahe YFZ 450..Poszukuje quada do wyglupow , szalenstw , ostrej jazdy w terenie , szalenstwo na piachu , w terenie , koleczka no wszystko ! wyglupy i ostra jazda ! na quada moge przeznaczyc max 25K !
Moim faworytem jest Raptor 700 ! chce quada sportowego..
chce sie dowiedziec wszystko o raptorze..jak awaryjnosc , zawieszenie , jazda , osiagi..i wgl wszystko..i co jeszcze Polecacie oprocz Raptora 700 ? quad wiecie do czego mi potrzebny ..
Kombiak i kask mam oczywiscie prosze o pomoc..
a ten Raptor ma skrzynie biegow ? bo w terenie i wyglupow to lepiej automat..gaz i rwie kolo..

aa i jak z osiagami w porownianiu do 450 ?:D jaki jest vmax ? przyspieszenie moc ?spalanie ?
a co myslicie o Kawasaki KFX700 ? to jest automat..
Quad..
Raptor.
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3/6/2012, 17:14


Postprzez Versaczi » 10/6/2012, 13:40

jechałem 160km/h potem to strach to jest małe wystarczy jeden ruch kierownicą żeby cię zmiotło. te 700 mają EPS tak samo Grizzly czyli wspomaganie kierownicy, dobra może na asfalcie jest dobre ale wjedź sobie w teren a zobaczysz że jest beznadziejaaaa
nie dość że są problemy bynajmniej w grizzly bo jakimś czasie świeci kontrolka EPS i nie działa. Przyczyna? WODA

Najfajniej wspominam Kawasaki KFX 700 nie dość że w automacie co jest wygodne to ogólnie fajniej wygląda i jest większy.

Ja ze sportowych wybrał bym Kawasaki. A co do terenu Honda rincon 680 trx jedyny quad który nie boi się wody, gdyż nie ma paska!

http://www.youtube.com/watch?v=F8t2CUEJhlA
Obrazek
Versaczi
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 12/9/2011, 19:43
Lokalizacja: Otwock


Postprzez reco13 » 22/6/2012, 11:23

Pojedź do komisu i koleś Ci regułke walnie:D co i jak;p tylko jedź do komisu yamaszki lub kawasaki czy coś a nie do king łeja;)
reco13
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19/6/2012, 09:19

Postprzez Bostorn » 23/6/2012, 21:01

internet i wszystko jest po 1

po 2 od kiedy w quadach najważniejszy jest v max?

chcesz vmax? duża zębatka przód, mała tył ale to jest bez sensu

spalanie? ile wlejesz tyle spali, ale +\- ok 10-12l

poszerzasz przód, tył i masz stabilniejszego quada, tuningujesz zawias i jazda

ceny części? allegro i widzisz co ile kosztuje, 1 lepszy większy sklep z częściami do atv, firma motocykle lublin sporo gratów sprzedaje do qtv, popatrz sobie tam
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê