Zobacz wątek - Trudny wybór LS/YAMAHA
NAS Analytics TAG

Trudny wybór LS/YAMAHA

Dla fanów czterokołowców
_________

Trudny wybór LS/YAMAHA

Postprzez MaXior » 10/12/2009, 18:44

Witam
Zaczynam przygode z quadami-posiadam już wiedzę orientacyjna w tym temacie.Mam 181 cm i 90kg i zastanawiam się nad lucky star oraz yamaha raptor.I tu zczynają się pytania.LC 250 i 300 jest minimalna teoretyczna róznica w mocy??jak to wygląda w praktyce?? Mógłbym sobie pozwolić na używanego 1-2 letniego.Znów raptor jest silniejszy ale droższy lataja sztuki w moim przedziale cenowym ale to roczniki 2004-2005 dałbym rade nawet wyrwać 350.Ale czy warto?? Na samego quada mogę przeznaczyć 10tyś.Więc generalnie interesuje mnie raptor i LC tylko jak z waga do mocy??czy bede zadowolony??Nie chcę jak mój sąsiad kupić nowego bashana i 4 serwisy w 6 miesiecy...

PS.Quad bedzie uzywany na wsi :)Na polnych drogach,lasach,czesem jakis skok,jazdy po polach w zimę:)Na spacery z psami...więc generalnie nie bedzie to hard.

PS.Jak widać skopiwane..może teraz uzyskam jakies rady i cenne informacje
MaXior
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24/12/2008, 20:56


Postprzez ŁySyQ3M » 18/12/2009, 16:18

Jezeli bedziesz w stanie na poczatku umiejetnie i Z GŁOWA obchodził sie z gazem to yamaha :D
Ja osobiscie zaczynałem od LS-a - sprzet sybko " przerosłem " - brak mocy i sprzet nie nadaje sie do skokow ani zadnego z rodzaju stuntu :)

Ja beym polecil ci na poczatek zupełnie inna maszyne - LTZ 400 / KFX 400

Co do roznicy miedzy LS 250 a 300 - jest tak znikoma ze jej nie odczujesz pozatym 300 nie ma 300 pojemnosci tylko 280 :D
www.Q3M.pl - Quady 3Miasto - Zapraszamy
ŁySyQ3M
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 22/3/2008, 15:07
Lokalizacja: 3Miasto




Powrót do Quady



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr