Zobacz wÄ…tek - Mam 15 lat i zamierzam kupic quada... Prosze o pmoc...
NAS Analytics TAG

Mam 15 lat i zamierzam kupic quada... Prosze o pmoc...

Dla fanów czterokołowców
_________

Postprzez Lordzik » 9/4/2009, 21:17

Nie sprawdzisz dopóki nie kupisz ;] mam dwa chinole Bashana 200 i jakas bez firmówke chinska 110 zakupiona dla 6letniego syna , jezdze zadko i w miare normalnie bo przewaznie z synem przez rok zrobilem swoim jakies 800km a wahacze wygladaja jak bym extremalnie jezdzil nonstop jednym slowem 5,5tysia w bloto , silnikowo wmiare podobno na licencji yamahay :roll: a i koszt serwisu nie maly . Syna ta 110 nakryla juz dwa razy przy lekkim wchodzeniu w zakret :wink: , dobrze ze jest ubrany jak trzeba to tylko strachu sie najadlem moze dystanse cos pomoga . Lepiej poczekac i kupic cos starszego ale znanej i sprawdzonej firmy :)
Ja będę wierzyć, będę grzeszyć
Będę cudze dusze leczyć i kaleczyć.
klickklick! (otwórz link)
Avatar użytkownika
Lordzik
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 26/3/2009, 17:47
Lokalizacja: Modlin


Postprzez Bostorn » 9/4/2009, 21:55

taaa :p

widzisz jak się na czyms nie przejedzie człowiek to się nie nauczy ;p

ale pewnym dzieciom neo nawet jak bys młotem to wbijał i tak się nie nauczą;d

niestety za 5.5k nie kupisz czegos co wy3ma nawet średnią jazdę

bo cena takiego quada u producenta nie wiem czy wynosi 100$ może do 200$ dojdzie ale nie więcej
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin


Postprzez le4ther » 16/8/2009, 00:30

hym.. no dobra jak juz kupowac to bym kupowal albo blastera albo warriora czy jak on tam ma ;D... sry nowy jestem ;d

wiec tak ktory z tych dwuch jest tanszy i czy duza roznica jest w 200 cc a 250 cc ?

ile taki 200 cc moze pojecahc pod 50 kg obciazeniem?
ile taki 250 moze ujecahc pod 50 kg ?
ktory bardziej jest wytrzymalszy adekwatnie do ceny ?
z ktorym bede mial weicej frajdy ?
i jak juz kupowac to ile lat uzywanego ??
czyczesto sa awarie jka bede jedzil tylko po blocie a skakal tylko od swieta :S ?
Czy ktos zna jakies sklepy motorowe ? gdzie sprzedaja quady ?

Lokalizacja Warszawa i okolice do 50 km , dzieki a i jak byscie mogli pisac odpoweidzi na Privie bo latweij mi jest i napewno odczytam

z gory dzeiki , Czekam
le4ther
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14/8/2009, 23:07
Lokalizacja: warszawa

Postprzez zalo » 16/8/2009, 01:01

ja ostatnio kupilem mojej malej suzuki lt 80 model 2004 i na instrukcji jest zapis ze moze byc pasazer tylko jeden i nie przekraczajacy 60kg - ja waze 105kg i jezdzilem tym szkrabem po takich wertepach ze sam sie dziwilem tak ze nie ma co patrzec na dane producenta tylko jezdzic i kupowac markowy sprzet a nie chinski plasik
GSF 600N , GSF 600S SPRZEDAM

ONE LIFE - LIVE IT
Avatar użytkownika
zalo
Świeżak
 
Posty: 116
Dołączył(a): 9/10/2006, 10:58
Lokalizacja: KASZUB

Postprzez Bostorn » 16/8/2009, 09:00

Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

różnica

Postprzez palig1 » 16/8/2009, 16:59

Dobra decyzja kupuj firmówke między 200,a 250 różnica jest, ale nie licz na to że ta 250 będzie dużo mocniejsza. A jeszcze zapytam w jakim terenie chcesz jeździć bo jak w dość trudnym to dozbieraj na ranchera 350, kolega ma takiego, i np. na pustyni błedowskiej na dość stromych piaszczystych podjazdach to idzie super, bo takim blasterkiem to w trudnym terenie nie pojeździsz nawet ostatnio mój kolega jeździł rancherem 350 z g350 i grizzly żadnych szans nie miał, więc kupuj Honde bo są bezawaryjne kolega ma 4 lata i tylko olej wymieniał.
palig1
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30/3/2009, 17:37
Lokalizacja: Ogro

Poprzednia strona


Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê