Zobacz wÄ…tek - ubezpieczenie
NAS Analytics TAG

ubezpieczenie

Przepisy, prawo
_________

Postprzez Invi » 2/2/2014, 10:50

Słuchaj Vergona. Jak coś jeszcze oprócz tych felg się porysowałeś itd to chyba wiesz że też jest ściągnięcia z OC, znaczy do naprawy? Tak samo wszystkie ciuchy które miałeś na sobie ciuchy itd.

Tylko uważaj żeby nie przekroczyć wartości moto (nie licząc ubrań oczywiście) ;P
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Kaai » 2/2/2014, 12:18

znaczy tak, poszły obie felgi.
opony raczej są ok (chociaż podczas oględzin upierałem się, żeby je zaznaczyć)
elektryka lewego tylnego migacza (jakiś kabelek wyrwał się)
zatrzaski z zadupka z plastików

i tyle.

ale trafiłem na oględzinach takiego gościa, który się upierał, że plastików nie zaznaczy, bo nie da się stwierdzić że to od tego (ale zaznaczył jednak) z oponami też nie chciał nic robić, tylna felga mówił, że to lekko skrzywione i pewnie tak już było.

jak ojciec dzika skasował to rzeczoznawca sam zaproponował, coby auto w serwisie pooglądać, i tam je porządnie rozebrać, a tutaj z hestii takie coś :/

//
OK Pany, teraz ważne pytanie

Dostałem wycenę z serwisu (z pieczątką, podpisem) i: kwota brutto za kompletną naprawę 8.7k (za moto dałem 8k). Czyli podchodzi to pod szkodę całkowitą (pominę fakt, że na pewno oni będą sprawdzać i ta kwota się pomniejszy kilkukrotnie), ale i tak, co to dla mnie oznacza + czy rzecznik może (strzelam, że tak) jeszcze raz przyjechać obejrzeć moto (które aktualnie jest już naprawione + paragonów z napraw wszytkich nie mam - a muszę?)
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Re: ubezpieczenie

Postprzez sobczakmarek » 3/3/2020, 11:45

Warto zerknąć na takie strony jak https://kalkulator-oc-ac.auto.pl/ bo będzie można wygodnie porównać sobie różne firmy i tym samym w jednym miejscu będzie kompletna informacja o różnych ubezpieczeniach więc tym samym łatwiej będzie coś dla siebie wybrać.
sobczakmarek
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3/3/2020, 11:43

Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê