Zobacz wÄ…tek - problem z badaniami
NAS Analytics TAG

problem z badaniami

Przepisy, prawo
_________

problem z badaniami

Postprzez koksik » 8/6/2007, 18:52

Witam. Mam na imię Paweł. Dzisiaj odbyłem badania lekarskie no i niestety z negatywnym skutkiem :( . A tak mażyłem o motorku, co ja mam teraz zrobić? Niestety mam wadę wzroku ale ogólnie dobrze widze. Dodam jeszcze że na kategorię B bez problemu przeszedłem badania. :(
ProszÄ™ o rady i pomoc...

P.s. do d**y jest to polskie prawo :( ślepym dają prawko a mi nie chcą!!!! :( :( :evil:
koksik
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8/6/2007, 18:47


Postprzez kogut. » 8/6/2007, 19:20

A jaka to za wada??
http://www.bikepics.com/members/tugok (otwórz link)
954rr & RSV1000R
Avatar użytkownika
kogut.
Bywalec
 
Posty: 561
Dołączył(a): 11/11/2006, 14:27
Lokalizacja: WLKP


Postprzez koksik » 8/6/2007, 20:33

Moja wada polega na tym że tym okiem nie przeczytam textu :( ale widze kształty, kolory. Wqrwiam się na to wszystko że przez jakiegoś fagasa nie moge mieć motorka :(
koksik
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8/6/2007, 18:47

Postprzez InSiDe » 8/6/2007, 22:59

Najwyraźniej nie potrafisz czytać w ogóle, bo dwie linijki niżej jest taki sam post. Nawet temat ma taki sam.
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez koksik » 10/6/2007, 11:46

Powiedzcie mi koledzy tylko czy jak Pani doktor pokazuje ołówek i pyta "ile widzisz ołówków" to ile powinienem widzieć bo co do tego badania to nie jestem pewien czy było dobrze wykonane :( :? Kazdy kogo pytam i ma zdrowe oczy mówi że jeden, czy tak?
Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy powinienem jeszcze raz zrobić badania u innego doktora...
koksik
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8/6/2007, 18:47

Postprzez InSiDe » 10/6/2007, 11:57

Proponuję, aby moderator zamknął i wypieprzył ten bezsensowny temat. A trolla ukamienować, niech idzie utyskiwać na chat onetu.
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez koksik » 10/6/2007, 12:13

InSiDe napisał(a): A trolla ukamienować...
sorry, mógł byś nikogo nie obrażać na forum?? :evil: widac jak Cię mamusia wychowała :evil: "nauka nie idzie w las". Poza tym kolego masz chyba jakiś problem ze sobą, powiem Ci co to jest. Cierpisz na kompleks niższości dlatego jesteś taki niemiły. W ten sposób poprawiasz sobie swoje "morale" :!: :!: I jak poprawiło Ci to humor??? :P Takich jak Ty powinni blokować na forach bo psują ich opinię. A co zrobi moderator ze mną i moim tematem to już Jego wybór, ja nic złego nie zrobiłem.
Pozdro :twisted:
koksik
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8/6/2007, 18:47

Postprzez InSiDe » 10/6/2007, 15:05

Zadałeś pytanie nie sprawdzając, czy już takie nie padło. Co więcej, szukanie nie zajęłoby Ci za dużo czasu, bo odpowiedź na podobne Twojemu pytanie padło tego samego dnia i było przez chwilę tuż pod Twoim. To już jest, mały gnojku, przejaw całkowitego braku szacunku dla użytkowników forum. Co więcej, jesteś dość niekomunikatywny a trzecia z Twoich wypowiedzi byłaby wesołym żartem gdyby nie fakt, że najprawdopodobniej pisałeś to z pełnią powagi. To będzie na tyle ode mnie w tym temacie. Z powtórną premedytacją nie wkleję tu linka tylko napiszę poraz trzeci: poszukaj odpowiedzi, daleko nie masz.
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez harry89 » 10/6/2007, 17:23

koksik, jesli ty sie nas pytasz ile olowkow w rece trzyma lekarz, to sorry, ale jestes zagrozeniem na drodze. pasja pasją, ale trzeba w to wszystko wlaczyc zdrowy rozsądek. jesli ja bardzo kochalbym jachty ale mial chorobe morską to ni cholery nie bede mogl realizowac swoich marzen. tak samo tutaj, tyle ze w sposob wzmożony, bo mozesz zrobic krzywde na drodze nie tylko sobie, ale i komus niewinnemu! badania lekarskie nie są po to, zeby je jakos ominąc tylko zeby autentycznie stwierdzic, czy twoj stan zdrowia pozwala ci na jazde po drodze bez zagrozenia czyjegokolwiek zycia.

i nie uzywaj argumentu, ze na codzien normalnie widzisz, funkcjonujesz itp. wystarczy, ze na moto jakis glupi rolnik wyjedzie ci z podporzadkowanej nie patrzac w lewo i bedzie jedno wielkie "bum", bo twoja wada wzroku nie pozwolila ci na zobaczenie kątem oka zblizajacego sie traktora. na drodze czesto o wypadku bądź jego uniknieciu decydują ulamki sekund (wiem cos o tym) i to, co mozna zrobic w celu zmniejszenia ofiar na drogach to oddzielenie ludzi "nie w pelni zdrowych" od reszty. niestety, czasami niektorzy przez to muszą cierpiec.

pozdro.
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez koksik » 10/6/2007, 18:11

Harry89 masz racje, ale mimo wszystko wybiorę się do kliniki okulistycznej na poważne i profesjonalne badania. może uda mi się moją wadę jakoś skorygować. Ja zapytałem tylko dlatego bo co do tych badań to nie jestem pewien czy były żetelnie przeprowadzone, po pierwsze były to badania" cząstkowe" bez użycia jakichkolwiek profesjonalnych przyrządów, po drugie to jak pani doktor się do mnie zwracała budzi wiele zastrzerzeń i wątpliwości np. "kochanie" po trzecie te badania były umawiane przez znajomego doktora który mnie niestety nie lubi :( a po czwarte jedno oko mam zupełnie zdrowe a doktorka założyła mi szkło +1.0 dioptrii przez które litery na tablicy były rozmazane. Mówiłem jej to ale ona nadal swoje :? dodam jeszcze że nawet dobrze nie weszłem do jej gabinetu a ona do mnie " no kochanie niestety nie przejdziesz badań" :!: :!: :!: :!: :!: więc dlatego Was szanowni 4umowicze prosiłem o poradę a co niektórzy mnie wyzywają. :(
To wszystko co chciałem powiedzieć :!:
Narazie :(
koksik
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8/6/2007, 18:47

Postprzez koksik » 10/6/2007, 18:39

a najlepiej niech moderator usunie mój temat żeby nikt mnie więcej nie wyzywał od troli i gnojków :( :( :(
Pozdro
koksik
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8/6/2007, 18:47

Postprzez bmroczyk » 10/6/2007, 20:05

Sam sobie na to zasłużyłeś - dziwny jestes ;/
Life begins at 200 km/h :) | | | http://bikepics.com/members/bmroczyk | | Fz1N 08` / Ktm 525 XC SS 08` Atv
Avatar użytkownika
bmroczyk
Bywalec
 
Posty: 591
Dołączył(a): 28/2/2007, 09:28
Lokalizacja: Åšroda CITY



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê