Zobacz wÄ…tek - Zdawanie A w Listopadzie/grudniu
NAS Analytics TAG

Zdawanie A w Listopadzie/grudniu

Przepisy, prawo
_________

Zdawanie A w Listopadzie/grudniu

Postprzez konkaw » 13/8/2011, 14:40

Cześć, mam do was pytanie- urodziny mam 29.listopada. (kończę 18lat)

W tym miesiącu (sierpień) chciałbym zacząć chodzić na kurs B i A aby przed 18nastką go ukończyć. Wiadomo B nie ma problemu, ale jak to będzie z tym A na końcu listpada - początku grudnia, będę miał możliwość zdawania prawa jazdy A? - jak to najprawdopodobniej będzie wyglądało ? (wiem ,że nikt nie jest wróżką w sprawie pogody ;) )

Opłaca mi się robić teraz kurs czy lepiej poczekać do nowego roku ? coś w przepisach zmienia sie na 2012 rok co będzie nie korzystne dla mnie ... ? - jak wyglada sprawa z teorią itp.

Wystarczy ,że zrobie B + teorie samochód i motor w tym roku a w przyszłym roku jak bedzie pogoda bede bez problemowo mógł zdawać egzamin na A? - czy może coś będę musiał powtarzać? - i czy ma wogole sens taka opcja?

Proszę o poradę co byście robili na moim miejscu i co będzie dla mnie najkorzystniejszym wariantem... ?

Bo raczej nie ma możliwości ,że po zdanym egzaminie B i nie możliwości zdawania A przez warunki pogodowe - dostane prawko na B a po dokończeniu egzaminu w np. marcu dostane prawko na A i B? ( tylko będę musiał czekać za motorem?)
konkaw
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5/6/2010, 18:52


Postprzez Boshi » 13/8/2011, 16:07

Proponuję zacząć teraz A+B z tym że najpierw B, a potem A. Czy będą prowadzone kursy/egazminy? to zależy od pogody, najlepiej zapytaj się Wordzie swoim do kiedy prowadzą i czy zależy od pogody egzamin.

Nic się nie zmienia jeżeli chodzi o to że mógłbyś nie mieć mozliwości zdawania pełnego A.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez madcap » 14/8/2011, 11:15

wielokroć było omawiane
popatrz po tematach w tym dziale, znajdziesz wszelkie informacje

zamykam
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê