Zobacz wątek - spaprana naprawa - odebrać?
NAS Analytics TAG

spaprana naprawa - odebrać?

Przepisy, prawo
_________

spaprana naprawa - odebrać?

Postprzez warmplace » 23/7/2010, 08:38

Hej

Bije się o problem z naprawą spodni od jakichś paru miesięcy - naprawili do dupy i pytanie czy jeśli chcę jakoś walczyć to lepiej będzie, jeśli odbiorę spodnie czy lepiej będzie jeśli tych spodni nie odbiorę - powiem, że mi nie pasuje naprawa itd - jak z punktu widzenia przyszłego rozwoju sprawy (PIH albo cos) mam zrobić... coś sie do PIHu dodzwonic nie moge :(


Danke!
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20


Postprzez warmplace » 23/7/2010, 08:48

Cały czas kurna te same. Oni napisali, że rozprucie nie ulega gwarancji a naprawa była "grzecznościowa" wtf.. to co ulega gwarancji jesli nie szwy - napisali wady fabryczne czyli co ? Że się spodnie źle w zakręt kłądą czy cos?:) Generalnie to przez slub nie mam czasu sie nawet przejść do PIHu i pytanie czy mam spodnie odebrać, bo niedługo je wyrzucą pewnie jak się nie pojawie :D
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20


Postprzez warmplace » 23/7/2010, 09:39

NO dokładnie przeciez rozpruły się NA SZWIE a nie gdzies na nodze dajmy na to gdzie byl material. Ale spodnie odbierac czy nie ?
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20

Postprzez madcap » 23/7/2010, 10:39

odebrać musisz
przed odbiorem - wiadomo sprawdzić dokładnie należy
puszczÄ… na szwie, reklamujesz ponownie
czas gwarancji lub rękojmi (nie pamiętam co miałeś, a nie chce mi się kopać w archiwum, latem człek jest zbyt leniwy) biegnie na spodnie ponownie od momentu odbioru
nie dwukrotna naprawa, tylko trzecie zgłoszenie tej samej usterki (niby to samo, ale róznica w prawie jest)
poza tym zwrot kasy przysługuje tylko w przypadku gwarancji, ale to chyba sobie już wyjaśnialiśmy
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez warmplace » 23/7/2010, 10:54

dzieki koledzy:) Czyli odbieram... myślałem, że to jakoś utrudni mi późniejsze użeranie z wspaniałym sklepem... ech żenada....
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê