Zobacz wątek - VAT 24 - Zapłać mandaty to dostaniesz zaświdczenie
NAS Analytics TAG

VAT 24 - Zapłać mandaty to dostaniesz zaświdczenie

Przepisy, prawo
_________

VAT 24 - Zapłać mandaty to dostaniesz zaświdczenie

Postprzez bolszakoof » 8/9/2009, 14:50

Byłem tydzień temu złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia VAT25. Kazano mi po niego przyjechać w Poniedzialek, wysłalem tam moja dziewczyne z racje tego ze nie mogłem sie urwać z pracy. Specjalnie rano zadzwoniłem dla pewności czy już wniosek jest do obioru - jakas babka powiedziala ze tak ,moge przyjechac i ze wniosek czeka. Dziewczyna pojechała a tu wniosku nie ma, kazali przyjechać za 2 dni.

Pani w okienku powiedziała ze mam nieuregluowane mandaty i ze najpierw musze je zapłacic i dopiero mi wydadza zaswidczenie VAT. Babka w urzedzie zaproponowała mojej dziewczynie zeby podpisała swistek ze ja - osoba obarczona mandatami i własciciel motoru zapłace mandaty ale musze dac w zastaw motor :| Moja dziewczyna to podpisała bo babka jej powiedziala ze z tym sie spieszyc nie musze, ze zapłace jak bede mial.

A tu nagle ze mam czas do konca trgodnia.

W tym dniu kiedy moja dziewczyna jechala odebrac VAT25 napisałem jej upowaznienie - ze upawazniam ja do odbioru zaswiadczenia VAT25.
Czy na podstawie tego upowaznienia urzednik mogl prosic moja dziewczyna aby podpisała papier urzedowy ktory adresowany jest na mnie? To tak jakby moja dziewczyna miała prawo do zarzadzania moja własnoscia.

Czy urzednik czasem tu czegos nie spieprzył?
Obrazek (otwórz link)
BicePics Husqa (otwórz link)
Peace
Avatar użytkownika
bolszakoof
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17/8/2009, 16:35


Postprzez bolszakoof » 9/9/2009, 11:34

z tego co piszesz w skrócie mozna wywnioskowac ze skoro na upowarznieniu napisałem ze upowarzniam moja dziewczyne do odebrania VAT25 TO RESZTA CZY PODPISALA CZY NIE NIE MA ZNACZENAI BO NIE DO TEGO JA IUPOWAZNIŁEM.
?
Obrazek (otwórz link)
BicePics Husqa (otwórz link)
Peace
Avatar użytkownika
bolszakoof
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17/8/2009, 16:35




Powrót do Prawo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr