Zobacz wÄ…tek - Honda NS1 - rejestracja na MOTOROWER
NAS Analytics TAG

Honda NS1 - rejestracja na MOTOROWER

Przepisy, prawo
_________

Honda NS1 - rejestracja na MOTOROWER

Postprzez mateusz_654 » 31/5/2008, 13:30

Zamierzam kupić Honda NS1 (poj. 74cm3) która jest zarejestrowana w Polsce na motor. i ( i założyć tłok i cylinder od 50cm3), po to aby zarejestrować ją na motorower . Wie ktoś może jakie dokumenty i zaświadczenia o tych przeróbkach będą potrzebne żeby zarejestrować ja na motorower ?? Proszę o szybką informacje ponieważ mam tanio do kupienia ten moto, a chciałem się dowiedzieć przed kupnem czy da rade to zrobić.
Avatar użytkownika
mateusz_654
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 22/3/2008, 07:53
Lokalizacja: Pacanów


re

Postprzez kacza1222 » 1/6/2008, 10:02

wszystko da sie zrobic jesli masz jakis znajomych na stacji diagnostycznej to nawet nie musisz zakladac cylindara o poj.50cm3 a jesli nie masz to musisz zalozycz cylinder i blokady ograniczjace predkosc do 50km/h i wdety powinno byc.
Mlody czlowieku udzielajac takiej odpowiedzi w stylu "jak masz znajomych na stacji diagnostycznej...." popelniasz przestepstwo jakim jest pomocnictwo w popelniu przestepstwa. Wstrzymaj sie z takimi radami bo jest to najprostrza droga do otrzymania bana.
Kupie honde ns-1 zajestrwoana na motorower albo jaks nsr 125 tez zajestrowana na moto rower
kacza1222
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/5/2008, 18:01
Lokalizacja: Okocim




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê