Zobacz wÄ…tek - Rejestracja motoroweru z Ue (Luxemburg)
NAS Analytics TAG

Rejestracja motoroweru z Ue (Luxemburg)

Przepisy, prawo
_________

Rejestracja motoroweru z Ue (Luxemburg)

Postprzez tomek.czwa » 15/12/2007, 15:22

Witam kupiłem motorower w Polsce niezarejestrowany sprowadzony z Luxemburga, koleś dał mi tylko umowę kupna sprzedaży na moją osobę z tym z Luxemburga ale zażądałem również oświadczenia że, to on sprzedał mi motorower (na wszelki wypadek, jeżeli motor byłby kradziony bo wydało mi sie to podejrzane, ale znajomy z komisu samochodowego powiedział mi że to często stosowana praktyka i nie ma się czego obawiać) No i dostałem jeszcze dowód rejestracyjny i tablicę. Czy potrzebuje jeszcze jakiś papierów żeby go zarejestrować?? W wakacje próbowałem go zarejestrować ale w okienku powiedzieli mi że od 45cm3 musi być opłacony podatek w skarbówce, a jak poszedłem do skarbówki to chcieli jakieś dokumenty z urzędu celnego. Wydawało mi się że motorowery są zwolnione z opłat skarbowych (tak mi mówił sprzedający) i że w Uni nie potrzebujemy żadnych papierów z celnego na motorower. Oczywiście mam jeszcze przegląd i wszystkie tłumaczenia dokumentów. Pozdrawiam
tomek.czwa
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23/10/2007, 10:03



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê