Zobacz wątek - I się doigrałem, konsekwencje przez moją głupotę ;/
NAS Analytics TAG

I się doigrałem, konsekwencje przez moją głupotę ;/

Przepisy, prawo
_________

Postprzez Wicek » 2/10/2007, 23:06

lukoraven napisał(a):pisalem i pisalem i nie chcialo mi sie kasowac ... tu nie mialem jak uciec... Pff ja wole dac w lape i jezdzic niz dostac mandat i miec Prze***.. czym szybciej siedne na mocniejsze moto tym przedzej sie oswoje z drogami,naucze sie lepiej jezdzic .. moze narazie to poza prawem ale napewno wiecej teraz umie niz nie jeden 40 latek co se kupil 600 i z moto nic nie umi zrobic!!


a jeździj zabij się nawed taki głupoli mi nieżal ale pamietaj ze nie tylko ty mozesz zginąć czy zostać kaleką !! tylko też inni uczestnicy ruchu drogowego ...
Wicek
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 26/9/2007, 12:01


Postprzez WhiteArmy00 » 4/10/2007, 14:07

I zdałem ;] więcej w HYDEPARKU ;] JUPI !!
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43


Postprzez koczyk » 4/10/2007, 14:10

jak ktos ma minimum 18 lat prawko obojetnie jaka kategoria np B- auto a jedziemy moto i nie spowodujemy wypadku to dostaniemy mandat 300zl za brak uprawnien plus koszty parkingu policjnego i mandatku za ewentualne wykroczenia. jezeli jechalismy przepisowo to 300zl + parking jedynie ze policja bedzie ok to pozwola dojechac do domu albo zadzwonic po kogos kto ma kat. A . Gorzej jest jak spowodujemy wypadek albo jak kolega piszac temat nie mamy uprawnien na nic. Nie daj Boze jeszcze zrobisz komus krzywde i siedzisz w gó*** po uszy. Sam jezdze bez prawka na motor ale to glupota i musze je robic czym predzej ! Chociaz na crossie to tak szybko komus krzywdy nie zrobisz jedynie sobie ale na ulic jest gorzej jak jezdze brata fazerem to nawet jak ktos we mnie uderzy nie z mojej winy to mam przesrane bo nie mam dekli na tak kat. wiec zastanowcie sie dobrze. a taki bajkopisarzon jak Wicek to zycze milyc snow i marzen. Policja by Ci ustawila blokade drogi i wziela 100zl i flaszke Ty wez sie zastanow co piszesz bo smiac sie chce. Wobraznie to Ty masz
www.motocross-grudziadz.kei.pl | | Diagnozuje auta vw,audi,seat,skoda VAG Grudziadz.
koczyk
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4/10/2007, 13:33

Postprzez lukoraven » 13/10/2007, 11:14

1 policja blokady nie zrobila.. tylko 1 auto postawili w poprzeg drogi... a pozatym naucz sie czytac ze zrozumieniem..a i co to ja 18stu lat nie mam
Derbi senda .... Stunt
lukoraven
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 4/11/2006, 15:24
Lokalizacja: orzesze

Postprzez Traperoso » 13/10/2007, 23:37

Ja chyba nie chce popelniac tego bledu. Tyle, ze teraz mieszkam w Anglii. Prawko tutaj kosztuje 620funta. Bardzo drogo, ale jakby cos sie stalo, lub jakas kontrola: grzywna mnie zniszczy do tego konsekwencje prawne, strata pracy, sady, itd itd. Czy warto teraz wsiasc na motor bez prawka, byc moze nic sie nie stanie, wkoncu zrobie i bedzie okej. Mozliwe, ze cos stanie sie bardzo szybko i bede myslal "moglem wydac te 600 funtow, teraz spier*** sobie zycie, bralem udzial w wypadku, nie wyplace sie cale zycie na dlugach, ku** a to bylo tylko 600 funtow. Teraz jest xxxxxx! Czy Bog wie ile" To tylko przyklad, wiem zmieniam swoje podejscie, wczesniej chcialem jezdzic bez prawka. Lepiej chyba isc z prawem w tym kierunku. Pamietajcie, ze najgorsze konsekwencje ponosza wlasnie Ci co jezdza bez uprawnien.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê