Zobacz wÄ…tek - Przypal na miescie??
NAS Analytics TAG

Przypal na miescie??

Przepisy, prawo
_________

Postprzez Kris_PL » 10/8/2007, 13:04

szeryf jak szeryf mandat został gdzies na tamtym rondzie a mała interwencjia znajomego z błonia i pkt cofnięte ale co zwała z takich to zwała. Dobrze ze to był tylko poldek :twisted:
Kris_PL
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8/8/2007, 23:18
Lokalizacja: Z NikÄ…d


Postprzez BASSTEK88 » 13/8/2007, 15:01

Jak goscio podjechal i powiedzial ze jest z policji to kumple odrzekl a ja z FBI a ja patrzylem sie jak na pojeb@nego
no risk no fun
Avatar użytkownika
BASSTEK88
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3/6/2007, 16:12
Lokalizacja: BSTOCKI OKOLICE


Postprzez Traperoso » 13/8/2007, 15:21

BASSTEK88 napisał(a):Jak goscio podjechal i powiedzial ze jest z policji to kumple odrzekl a ja z FBI a ja patrzylem sie jak na pojeb@nego


hehehehe prawidlowo
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez BASSTEK88 » 13/8/2007, 15:35

Kumpel juz byl na zeznaniach i jest bajka taka: Jechalismy i zobaczylismy kolezanki zaczelismy do nich machac i krzyczec. Panie policjancie czy nie mozna krzyczec?? odp: Wolno. Potem kolega z tylu zdja bluze odpia pasy i ja zdja po czym walnelismy w duza dziure, podjechalismy na szkryzowanie i kolega skoczyl zobaczyc co sie stalo odpia pasy i wysiadl i polecial do okola samochodu i sie zadtzxymal przy lewym tylnim kole bo cos nie pasowalo potem wrucil wsiadl i pojechalismy dalej i mowil ze cos niegra z tym tylnim kolem a na nastepnym skrzyzowaniu podjechal jaksi goscio i powiedizal ze jest z policji... teraz ja za miesiac wruce powiem to samo i co do sadu nas wysla. niema takiej opcji. zreszta nadpisal prawdy i jak juz przyjdzie sie placic grzywne to ja na taki rzad jaki teraz mamy nie zaplace powiem ze na dom dzicka moge ale nie na takich klamcow... wrrrr kiedys lubilem policje jak bylem maly i nie mialem prawka :/ A i jeszcze kumpel mowil ze ten policjant co z nim mial rozmowe to powiedzial ze: My tu na bema ( komisarjat w bstoku) mamy takich policjantow co widza jak ktos mlody sie wyglupi lub cos nie tak pojedzie to juz go trzeba udupic.
no risk no fun
Avatar użytkownika
BASSTEK88
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3/6/2007, 16:12
Lokalizacja: BSTOCKI OKOLICE

Postprzez BASSTEK88 » 17/9/2007, 16:37

Jedne z kumpli sie przyznal i wystapil o kare 300 zl no i lipa bo ja sie nie przyznalem trzymalem sie wersji kumpla co pierwszy byl. lipa jak hoj
no risk no fun
Avatar użytkownika
BASSTEK88
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3/6/2007, 16:12
Lokalizacja: BSTOCKI OKOLICE

Postprzez mar111cin » 17/9/2007, 16:53

raskolnikowy jedne...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez pusty24 » 19/9/2007, 13:23

to wy w bijem dabliu ?
nio to kumpel zmoczyl dupe wszystkim!
cbr,crx 2czy cztery kola-jedna marka!!!!!
Avatar użytkownika
pusty24
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 30/6/2007, 15:35
Lokalizacja: krakow

Postprzez VCO » 19/9/2007, 15:20

Ja to bym lał na niego i bym mówił ze w domu byłem i h** jak chce matka moze potwierdzić itd... conajwyzej pała zajebe tobie jak to zrobił mojemu koledze jak nie chciał wydać reszty w jednej sprawie to go mozesz potem przekopac z kolegami jak bedzie po cywilu :lol: :lol: Zartuje albo i nie ale takie mendy mnie wkur... jak nie wiem

A ten typ co wam spisywał numery niema ani nagrania video ani nic jedynie zeznania świadków i zadnych dowdoów poza. I temu wezwali was zebyscie sie przyznali do czynu ale niema dowodów to do czego sie przyznawać lejcie na nich bo to skur... stare z kompleksami pewnie ich w PRL lali pałami i nie maja sie teraz na czym wyżyć

Kazdy szaleje jak jest młody uda sie bez wypadku to dobrze nie to nie trudno kazdy wie ile mu wystarczy i czy jest w miare bespieczny bo nie jest 10-latkiem i jak ktoś napisał nie takie zeczy robią. Takie prawa młodosci pozatem niema co polemizowac co by było gdyby... bo równie dobrze mógł by spaść meteoryt wielkości samochodu na nich i wbić ich 20 metrów w ziemie :) wiec zycie to chwila i wygłpy uwazam za nic złego i leje na takich niebieskich tatusiów którzy ganiają jak coś nie tak jak nieraz śmigają motorami na 1 kole po pustym miescie to zamiast tylko spisać i powiedzieć ze ciszej bo staruchy dzwonią to jescze strasza kolegiami czaja sie mandaty itd... paranoja czasami tylko spiszą jak młodsze łebki ale jak te 60 letnie dziady to zaraz stos weryfikacji gróźb i pułapek

Najlepiej sie nic nie odzwyać masz do tego pełne prawo im mniej gadania tym mniej grzechów na jaw wyjdzie

Sąd jeśli jakiś z głową to uzna to za głupote zakładanie spraw za takie coś bo sa powazniejsze zeczy i da wam pouczenie raczej, za pasy raczej nic bo nie było dowodów chyba ze wam zdjecia porobił...

Uważaj też bo ten co spisuje zeznania często przesadza i nie zdziw sie jak w zeznaiach było co innego uwaznie je przeczytaj zanim podpiszesz, u nas jak chcieli kolesia udupić to nawet jego podpis nie pomógł wraz namieszali w zeznaniach
Ostatnio edytowano 19/9/2007, 15:28 przez VCO, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez kamell » 19/9/2007, 15:26

i osoba taka jak ty chce kupić moto ???? bedziesz psuł nam opinie
nx 650
Avatar użytkownika
kamell
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13/8/2007, 11:07
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postprzez VCO » 19/9/2007, 15:34

kamell napisał(a):i osoba taka jak ty chce kupić moto ???? bedziesz psuł nam opinie


Åšmieszne

Moze nie wiesz ze u tych co nie wiedzą jak jezdzić i tłumaczą sie tym ze ja w porządku to motocyklista za szybko, są starym pruchnem które dzwoni bo głośny wydech i 50 km/h to odrazu wariat, lub gardza motocyklistami widząc ze zaszybko jeżdza postanawiaja sobie wymienic dzwi z ubezpieczenia i zjezdzaja na lewy pas a motocykl wbija sie w bok...

Sobie opinni nie wyrobisz :!: :!: :!:
Zawsze bedzie dzwonienie utrudnianie itp bo część społeczeństwa ma kompleksy

I chyba opinnie NIE NAM tylko wariatom po zawodówkach którzy nie znają granic i cisną ile tylko widzą bez rozsądku
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez kamell » 19/9/2007, 15:46

VCO napisał(a):
kamell napisał(a):i osoba taka jak ty chce kupić moto ???? bedziesz psuł nam opinie


Åšmieszne


jak takie rzeczy robi w samochodzie to na moto zmÄ…drzeje wÄ…tpie...
nx 650
Avatar użytkownika
kamell
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13/8/2007, 11:07
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postprzez mar111cin » 19/9/2007, 22:22

VCO napisał(a):I chyba opinnie NIE NAM tylko wariatom po zawodówkach którzy nie znają granic i cisną ile tylko widzą bez rozsądku


nie, lepsi gówniarze z niepełnym gimnazjalnym.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê