Zobacz wątek - Zestawienia danych i opinii o ciężkich enduro.
NAS Analytics TAG

Zestawienia danych i opinii o ciężkich enduro.

Enduro, Cross
_________

Zestawienia danych i opinii o ciężkich enduro.

Postprzez niuniek909 » 22/7/2013, 17:27

Witam wszystkich forumowiczów po długiej mojej nieobecności.
Problem mam taki, nie wiele czasu mogę poświęcić na szperanie po internecie za danymi i opiniami (wielogodzinna praca i inne obowiązki rodzinne). Chciałbym zrobić ciekawe zestawienie dla przyszłych miłośników dużych (pojemnościowo) Enduro, coś w rodzaju katalogu, część danych i opinii posiadam ale chciałbym mieć w miarę z czego zrobić takowe zestawienie. Jeśli ktoś dysponuje opiniami (najlepiej od użytkowników sprzętu) i danymi to byłbym wdzięczny o ich udostępnienie, chodzi o pojemności od 400 do 700 choć można rozszerzyć to od 250 do 700 i o 2T (początkowo chciałem zrobić tylko 4T).

Z góry dziękuję za pomoc w projekcie i mam nadzieję że nie zostanie to z negowane i odesłane do archiwum.
niuniek909
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 13/6/2010, 20:59
Lokalizacja: okolice Trzcianki


Postprzez Marcin1324 » 22/7/2013, 19:23

no to największe jakie znam to husaberg fe 650 i husqvarna te 610.
Motorynka->Simson s51->Szukam...
Avatar użytkownika
Marcin1324
Świeżak
 
Posty: 388
Dołączył(a): 16/10/2012, 18:33
Lokalizacja: Wisła


Postprzez Fantas3k » 22/7/2013, 19:25

Zbytnio nie wiem o co ci chodzi ale może jakoś pomogę. A więc latałem niedawno DT125 waga 110kg brat ma tt600r 155kg gdzieś waży myśle może troszkę mniej i w lesie moja DT wypadała znacznie lepiej byla zwinniejsza on męczył się tym sprzętem na żwirowniach nie dawał rady zakopywal się odradzam w teren osobiście każde moto które waży więcej jak 120kg ponieważ nie da się tym sensownie polatać. Oczywiście jak chcesz śmigać turystycznie to luz można brać moto które waży 150kg i spokojnie sobie śmigać. W teren osobiście ja bardziej wolę 2t lecz są miłosnicy 4t to już każdy ma swój gust ale jeśli mamy tutaj mówic o lekkim 4t to albo exc,wr,drz jedynie te motocykle są lekkie inne 4t sa cięzkie i jeszcze jedno ile masz lat,kasy, i jakie masz doświadczenie w jeździe motocyklami bo tutaj w ciemno piszę swoje wypociny ktore podejrzewam są niepotrzebna daj ten informacje a postaram się dalej pomóc.
Fantas3k
Bywalec
 
Posty: 777
Dołączył(a): 5/6/2011, 11:56
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez henio12323 » 22/7/2013, 22:27

temat bez sensu, co tu wypisywać. jak ktos jest zainteresowany częsciami czy modelem, rejestruje sie na wyspecjalizowanym forum i wszystkie info są na wierzchu, robienie katalogu do róznych moto, opisy częsci itp, to za duzy projekt i czasami bezsensowny. jako że mam KTMa siedze na forum ktma i czesci jest mase, dział giełda aż kipi. a tutaj na forum giełda prawie nie istnieje gdzie jest kilkanascie razy wiecej uzytkowników. a wejdziesz na forum innego konkretnego sprzetu to tak samo, porady informacje, itp itd wszystko jak na dłoni.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê