Zobacz wÄ…tek - Suzuki RM 85 - problem z poprawnym dzialaniem.
NAS Analytics TAG

Suzuki RM 85 - problem z poprawnym dzialaniem.

Enduro, Cross
_________

Suzuki RM 85 - problem z poprawnym dzialaniem.

Postprzez Leasek » 10/3/2012, 10:04

Witam wszystkich użytkowników portalu ścigacz.pl.
Od prawie roku jeżdżę na Suzuki RM 85. Po kupnie tego motocyklu wszystko było ok, lecz już pod koniec jesieni zauważyłem pewien problem. Mianowicie dla przykładu:
Jadę na pierwszym biegu najwolniej jak tylko można i gdy nagle dodam gwałtownie gazu(praktycznie przekręcę manetkę gazu na sam dół) to po pierwsze mój motocykl nie przyspiesza prawie w ogóle, a obroty tak jakby się zacinają.

Jeszcze przed tą usterką w takim wypadku motocykl mi ładnie zrywał, a teraz nie da rady.
Bardzo proszę kogoś, by mi wytłumaczył co to może być i jak to naprawić.

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam!
Leasek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/3/2012, 09:54


Postprzez henio12323 » 10/3/2012, 10:23

po 1) mam nadzieje że wiesz że twój sprzet to sprzet wyczynowy ? wymaga duzo serwisu, co 5-10 mth wymiana oleju, oleje najwyzszej klasy. tłok wymiana co 30 mth. filtr czyszczony co jazde.

jezeli czegos nie przestrzegasz to nie ma co sie dziwić ze ise moze psuc. na początku zaczał bym od czyszczenia i regulacji gaźnika. byc moze jest zapchany. to samo z filtrem powietrza - dokładne pucowanie i nasączanie. kiedy wymieniałeś tłok ? przez sezon juz moze sie tłoczek konczy ? zdejmij wydech i zobacz przez okno wydechowe czy nie ma na nim rys
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê