Zobacz wÄ…tek - cross taki czy inny ????
NAS Analytics TAG

cross taki czy inny ????

Enduro, Cross
_________

cross taki czy inny ????

Postprzez taz4514 » 13/7/2011, 07:30

Witam mam zamiar kupic crossa . Bedzie to mój 1 cross , wczesniej jezdzilem tylko na skuterze . Mam 16 lat ,170cm 68kG . Znalazłem sobie motor tylko ja ani gosc co sprzedaje nic o nim niewiemy. Dlatego chce spytac was czy warto.
Jest to CROSS-ENDURO MOTORHISPANIA SUPERMOTO rok produkcji 2002 SILNIK MINERELLI M6 (gosc napisał m6 ale to chyba Am 6 ) . I mam Najważniejsze pytanie czy taki motor nadaje sie w teren . Jest to 50cmm na poczatek mam nadzieje ze wystarczy . Jezeli chcailbym z niego zrobic full cross to co musze wyminic. jak wymienie tlok z cylndrem na 80 to da to troche mocy ?? Jakie opny raczej Kostka na teren? . Jezeli wie ktos cos o tym motorze to niech napisz bo ja nic nieweim jedynie ze silnik m6 ( am6) . A jezeli inny motor to jaki . Tylko mam maly budżet 1200zł .

Link do zdjecia : http://imageshack.us/content_round.php? ... ad&newlp=1
taz4514
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/7/2011, 07:08


Postprzez barek253 » 13/7/2011, 08:12

silnik ma od dt wiec to jest ok
rama tez powinna dac rade nie jest to chinol
za ta cene nic innego raczej nie kupisz nawet z dt bedzie ciezko
50cm w teren malo ale na poaczatek zawsze radoche bd mial szczegolnie jesli to 1 moto
tak w teren tylko kostka jesli chcesz smigac choc ja wiem czy tutaj trzeba w las wielki tym nie wjedziesz bo nie da rady a na szutru wystarczy ci szosowka
barek253
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1999
Dołączył(a): 28/5/2010, 16:39


Postprzez henio12323 » 13/7/2011, 09:31

pojazd na 1 moto w teren spoko. sam na słabszych ganiałem i wszędzie smigałem :P bagna, tor crossowy itp. i specjalnie za mocny nie był ale mimo to fajnie sie ganiało. oponki mozna zastosowac kosteczki. ale polecam jakies wąskie. kumpel kupił na tył przeznaczone do innych pojazdów na przód. chyba 100 szerokosci i drobne kostki. rwało to niesamowicie, szeroka kostka nie rwie tylko przenosi 100% mocy z koła na teren i przez swoja wage zamula silnik. a oponka taka włąsnie wąska pozwala lepiej sie kręcic silniczkowi :D wsadzenie wiekszego cylka zawsze cos poprawi :P
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê