Zobacz wÄ…tek - zawody crossowe
NAS Analytics TAG

zawody crossowe

Enduro, Cross
_________

Postprzez henio12323 » 7/4/2010, 08:42

ja bym całego przejzal. bo to że stał w takim miejscu to jeszcze o niczym nie świadczy :P wiadomo lepiej żeby stał w jakims ocieplanym garazu ;D jeszcze zależy od ceny jak bedzie cena podobna do innych sprzętów z tego rocznika :P to ja bym brał jakis który jeździ itp... a jeżeli cena jest okazyjna. to ja bym wziął ten moto do domu na dzien. dokładnie wszystko przejzał. bo da sie wszystko dojżec niemalże ;D i wtedy myślał ;P bo jeżeli stał w takiej szopie ale był dobrze zakonserwowany to moze mu sie nic nie dziac ;P a to że pordzewiał troche. - wystarczy w 1 bagno czasem sie wsadzic i nie myc moto 2 dni żeby sie przemalował na rudo ;D dobra myjka i moto wyglada po tym jak nowe :P
kwestia taka że jak długo stał to nie wiadomo jak łożyska czy sie nie zapiekły lub zawilgotnialy. jak juz pisalem moze odpalic ładnie pracowac ale po miesiącu łozyska mogą pasc ;P (ja tak miałem w RM długo stała i do tego poszła mi ze 2 X woda na tłok. wsadziłem nowy tłok zrobiłem szlif posmigałem 2 tygodnie i poszło łożysko na wale ;P a przy sprawdzaniu luzów miał wszystko podręcznikowo ;P ) także jak cena dobra to gadaj z gosciem bierz do domu obejzyj dokładnie i wtedy sie zastanawiaj
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez Bostorn » 7/4/2010, 19:19

macias89 napisał(a):witam, byłem zobaczyć wogóle to moto, jak wygląda i jak wygląda własciciel i co on powie o tej maszynie.

Sam nie wiem co sądzić, ale przyjechałem i wchodze do ....... stodoły gdzie WSK-i bym nie trzymał, moto stało w sianie prawie że, pordzewiałe niektóre elementy, właściciel powiedział tylko jedno, moto w terenie nie jeździło, ale on konserwacji serwisu nie robił raczej, poza zmianami oleju i kupieniu napędu który kupił i nie ząłożył (pokazywał rachunek z datą 3 lata temu i daje ten zestaw do moto) on chce sie tego pozbyć, bo nie ma gdzie trzymać nawet moto a niby mówił że przez kłopoty z synkiem tak zapuscił moto bo nie miał głowy do tego, nie odpalałem moto bo powiedzmy sam nie wiem jak sie do tego zabrać bo widać ze moto stało bez odpalania z rok a moze i wiecej a moja wizyta była raczej okazją do przejechania sie zygzakiem moim i nie słuchania mojej dziewczyny :P

Kupili byście takie moto?? bo ja już zgłupiałem totalnie..


no to moja opinia, moto jeżeli tak długo stało, nie odpalane, nie tykane... szkoda go ruszac, marnowac pieniędzy, do wymiany łozyska, nie wiadomo jak wygląda skrzynia, czy tryby nie są zapieczone, czy nic sie nie urwie pod czas rozruchu,

ja bym się nie pchał w ten motor, lepiej kupic cos na chodzie, wyremontowac i sie cieszyc z jazdy niż kupic nie odpalanego trupa....
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin


Postprzez macias89 » 7/4/2010, 19:32

temat ogarnięty został przezemnie, pojechałem z bratem i chcieliśmy chociaż zobaczyć czy odpali na chwile, jezeli by odpalił to czemu nie fajna maszynka była, ale podejście i okazało sie ze tłok sie nie rusza, albo zapiekł sie, zatarł lub na łożyskach nie mógł sie obrócić, dlatego zrezygnowałem z tego zakupu. Nie chce ładowac kupy skasy nawet mimo tego ze moto jest bardzo tanie. I zagłebiając sie w temacie coraz bardziej dochodze do wniosku, że jednak zostane przy moim zygzaku, bo znam jego wady i zalety i jeździe po ulicach
Lepiej być dzień lwem niż całe życie osłem,

Kawasaki Zephyr 550
macias89
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 26/2/2010, 16:00
Lokalizacja: Skwierzyna(lubuskie)

Postprzez henio12323 » 7/4/2010, 21:23

jeszcze zależy od ceny bo jak okazyjna moze warto kupic zrobic generalke. bo lepiej jak długo stał i zrobic generalke. niz żeby dorwał sie jakis niedoswiadczony osobnik i żeby dobił go ostro i wtedy remont :P no ale zależy jak cena. bo jeżeli cena taka sama jak pojazdy na chodzie to nie ma co sie pchac :P
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Poprzednia strona


Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê