Zobacz wątek - Pomoc w wybraniu małego enduro/crossa
NAS Analytics TAG

Pomoc w wybraniu małego enduro/crossa

Enduro, Cross
_________

Pomoc w wybraniu małego enduro/crossa

Postprzez Mateusz88 » 16/2/2010, 11:28

Witam ! Z góry chciałem znaznaczyc,ze nie to jest to mojego pierwsze moto,dlatego nie pisze w temacie co na pierwsze moto.Do rzeczy,obecnie smigam na Yamaszce DT 50,dzięki tej pyrkawce wiem ze moje miejsce jest w terenie nie na asfalcie ;)Wiadomo 50 to nic w terenie nie poszaleje,zresztą szkoda 50 katowac.Na wiosne/lato będę zmieniał motor,oczywiscie jak beda dobre oceny :) i myslalem o 125,ale z homologacją,koniecznie chcialbym homologacje,myslalem nad KTM EXC 125,ale na allegro połowa z nich są bez papierów,a jak jest z papierami w dobrym stanie to za 10k :/ i kolejna jego wada to remonty silnika,np.na oponach sm,uzywając go do codziennej jazdy często musiałbym wykonywac remont silnika ? Jeśli chodzi o moj wzrost,wage mysle ze sobie na 125 poradze,ostatnio miałem okazje siedziec na Yamaszce YZ 450 z 2008 roku i swobodnie moglem go przesuwac,manewrowac,z dostawaniem do podloza tez nie mialem problemu,ale jak wiadomo taki yz wazy około 100kg,mialem duzo okacji jezdzic na Yamaszce DT 125 i innych 2 suwowych 125,no i na EXC miałem okazje jechac szatan,ale wlasnie czy nie bedzie dla mnie za mocny ?
Do wydania będę miał około 7-8 tysięcy,moze wiecej zobaczymy,bede miał rowniez mozliwosc sprowadzenia moto z USA.

Z Góry Dzięki
Mateusz88
Świeżak
 
Posty: 86
Dołączył(a): 25/2/2009, 19:27


Postprzez Landryss25 » 16/2/2010, 18:25

Chyba czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Nazwa tematu to: ,,Co na pierwsze moto?/Co sądzicie o?/Co wybrać...?". Czyli nie jest to temat od pytań tylko o pierwsze moto.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê