Zobacz wÄ…tek - KTM czy Husqvarna
NAS Analytics TAG

KTM czy Husqvarna

Enduro, Cross
_________

KTM czy Husqvarna

Postprzez EnduroAlwernia » 25/6/2018, 09:52

Cześć. Przymierzam się do zakupu nowego motocykla , ale mam dylemat który wybrać . Waham się między KTM exc 300 TPI a między Husqvarną TE 300i . Moim poprzednim motocyklem był KTM exc 300 2016 , dodam że nigdy nie jeździłem Husqvarną . Wiem że różnice są naprawdę nie wielkie , ale nie chciał bym później żałować swojego wyboru . Czy mógłby ktoś mi rozświetlił różnicę między tylnym amortyzatorem PDS a Linkage , głownie co do jakiego terenu jest lepsze i dla jakiego ridera będzie lepsze . Wszystkie inne różnice też chętnie poznam i chętnie dowiem się więcej o nich .
EnduroAlwernia
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/6/2018, 09:29


Re: KTM czy Husqvarna

Postprzez henio12323 » 25/6/2018, 18:06

oba motocykle dobre. PDS lepszy pod względem kosztów ( tanszy jest ) i orania po kamieniach - nic nie urwiesz od spodu. kiwaczka z kolei moze oferować lepszą trakcje i wieksza progresje względem PDSa. amatorsko wiec lepiej wziac PDSa, jak chcesz sie scigać mozesz wybrac huske - aczkolwiek to też nie jest do konca, z doswiadczenia widze że róznie to ludziom pasuje - niektórzy wolą do scigania pdsa bo akurat im ta charakterystyka odpowiada. a zwykle też zawodnicy lepsi mało kiedy przykładaja uwage do stanu zawieszenia a czy jest takie czy inne to tez im niewiele zmenia :P

nie wiem co tu sie duzo wiecej rozpisywać, mniej wiecej pojecie o wszystkim masz, róznice miedzy modelami znasz wiec wybór nalezy do ciebie
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê