Zobacz wątek - sprężyna amortyzatora
NAS Analytics TAG

sprężyna amortyzatora

Enduro, Cross
_________

sprężyna amortyzatora

Postprzez SXRacing » 25/1/2018, 12:03

Witam mam pytanie czy sprężyna amortyzatora powinna być dopasowana czy powinna mieć luz i latać do góry i w dół? Bo po ostatniej jeździe coś mi brzęczało własnie z tyłu a sprężyna powinna być chyba na styk.
I jeszcze jedno czym mógłbym zastąpić gumę łączącą końcówkę wydechu z dyfuzorem?Założyć węża o takiej samej średnicy ? Bo moja guma jest strasznie spękana i puszcza a nie ma teraz 80zł żeby wydać na takie cos
SXRacing
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25/3/2017, 13:52


Re: sprężyna amortyzatora

Postprzez erix858 » 25/1/2018, 15:38

Witam co do sprężyny to nie powinna sobie latać jak chce, powinna siedzieć na swoim miejscu i być dopasowana. A co do łącznika to byś musiał dopasować jakiś wąż chłodniczy czy tego typu i zacisnąć opaską zaciskową.
erix858
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 21/6/2015, 14:33


Re: sprężyna amortyzatora

Postprzez henio12323 » 25/1/2018, 19:39

spręzyne masz rozkręconą - pewnie ktos chciał obnizyc zawieszenie :D

poczytaj ksiazke serwisową albo poradnik w necie jak istawic SAG i sobie go ustaw - moto bedzie sie duuuzo lepiej prowadziło. a procedura jest bardzo prosta. i wtedy wyjdzie ci czy masz spręzyne ok czy też nie, a jak nawet nie to chociaz sie zblizysz do optymalnego ustawienia - no i na pewno nie bedziesz miał luźnej spręzyny - tak sobie mozesz rozwalic amorek.

co do gumy - takie rzeźby musisz sam testowac :D a jakbys chciał to mam taka gume za 40 zl, tylko ze gdzies musze poszukac a w domu bede za jakies 2 tygodnie
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê
cron