Zobacz wÄ…tek - Yamaha Dt 125 a jazda po drodze
NAS Analytics TAG

Yamaha Dt 125 a jazda po drodze

Enduro, Cross
_________

Yamaha Dt 125 a jazda po drodze

Postprzez 0xMrk » 24/4/2017, 17:38

Yo! zamierzam kupić sobie enduro, już wybrałem Yamahe dt 125, ale mój problem jest następujący. Czasami raz na 2-4tyg chciałbym nim pojechać normalnie po drodze do dziewczyny a to jest 20km i teraz nie wiem jak sprawa wygląda z rejestracją, ponieważ niby yamaha dt 125 ma homologacje ale w większości jest to tylko przednia lampa, więc żeby normalnie go zarejestrować to muszę szukać takiej z tylnią lampą i kierunkowskazami? A jeżeli bym nie znalazł to ile kosztuje zamontowanie tylniej lampy i kierunkowskazów?
0xMrk
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16/5/2015, 12:36


Re: Yamaha Dt 125 a jazda po drodze

Postprzez henio12323 » 24/4/2017, 19:13

zalezy na co trafisz. jak szukasz najtanszych sprzetów to instalacja moze byc w opłakanym stanie i cuda moga sie dziac ze swiatłami :D ale wiekszosc moto ttak jak ja widze jednak ma komplet lamp itp.

gdybys ewentualnie miał tylko posciągane lampoy, a wiązki całe. to kwestia zakupu tych elementów. ciezko mówic o cenach, popatrz sobie na allegro/olx. jakies chinskie lampki na tył dorwiesz od 50 zł. pewnie podobna cena za oryginalne uzywane. kierunki kupisz od kilku zł sztuka, tak na prawde kwota dowolna.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê