Zobacz wÄ…tek - Ktm exc-f 250 - diagnoza problemu
NAS Analytics TAG

Ktm exc-f 250 - diagnoza problemu

Enduro, Cross
_________

Ktm exc-f 250 - diagnoza problemu

Postprzez domino107735 » 18/1/2016, 17:05

Witam

Podczas ostatniego powrotu z wyprawy z terenu w moim exc-f 250 z 2007 roku stanął silnik. Nie było żadnego huku a kartery są całe. Motocykl po zaprowadzeniu do garażu nie kręcił a kopka się zablokowała. Koła blokowały się także na sprzęgle. Jednak po dociśnięciu tylnego zawieszenia coś jakby delikatnie "pyknęło" i koła przestały blokować na sprzęgle i motocykl nawet zaczął kręcić. Jednak o zapaleniu nie ma mowy :( . Wiecie może mniej więcej co to może być ? Może ktoś zetknął się z podobnym problemem.

P.S. Wiem że przede wszystkim powinienem rozebrać silnik i tak zrobię. Jednak mechanik będzie mógł to zrobić dopiero za tydzień a ja chce się orientować co to była za awaria.
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
domino107735
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16/4/2013, 19:44
Lokalizacja: nie wiem


Postprzez henio12323 » 18/1/2016, 17:18

róznie moze byc. tak samo mozliwe jest że sie wykręciła jakas srubka i zablokowała coś, jak to że strzeliła korba. ( a raczej łozysko na korbie )
wiec pisanie co to mogło byc jest bez sensowne. bez rozbiórki silnika sie i tak nie obędzie. wiec temat jest póki co bezsensowny niestety
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości




na górê