Zobacz wÄ…tek - Serwisowanie 2t 125!
NAS Analytics TAG

Serwisowanie 2t 125!

Enduro, Cross
_________

Serwisowanie 2t 125!

Postprzez Kasperek1 » 11/12/2014, 19:25

Witam jestem tutaj nowy wiec przepraszam jezeli popelnilem cos blednego w pisaniu tego tematu ;)

A wiec pytanie jest nastepujace niedlugo bede kupowac crossa o pojemnosci 125 jeszcze niewiem dokladnie jaka marke ale zastanawiam sie nad YZ125 RM125 CR125 lub jeszcze ewentualnie inna marka, tylko zanim kupie wlasnie taka maszyna chcialbym troche dopelnic swoja wiedze na temat 2t.

Czyli co TRZEBA wymieniac co ile i na co uwazac, chodzi mi tylko o te czesci ktore zapewnia jazde przez dluzszy czas a nie jakies zbedne dodatki wiec krotko i na temat ;) Dotychczas jezdzilem na 4 suwie ale czas zmienic bo juz sie po latach znudzilo ;)

Przepraszam ze niema polskich znakow ale mieszkam za granica i trudno sie pisze te wszystkie znaki na zagranicznej klawiaturze ;)

Pozdrawiam!
Kasperek1
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/12/2014, 19:12
Lokalizacja: Dania


Postprzez henio12323 » 11/12/2014, 20:20

kolego temat był wałkowany setki jak nie tysiące razy w necie. prosta fraza w google i masz pełno wyników.

wymienia sie praktycznie wszystko, pytanie co ile - tutaj przychodzi albo istniejące info w necie albo ksiązka serwisowa którą sie mozna sugerowac. tam wszystko jest rozpisane, co robic, ja krobic, co ile i jak sprawdzać czy moto jest ok czy nie.

także temat jestem zmuszony zamknac, bo jest mocnym powielaniem.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê