Zobacz wÄ…tek - Honda cbr 125 NIE ODPALA...
NAS Analytics TAG

Honda cbr 125 NIE ODPALA...

i inne małe pojemności
_________

Honda cbr 125 NIE ODPALA...

Postprzez bozy123 » 8/5/2014, 21:32

Witam.
Jeździłem przez cały tydzień moją honda cbr 125 na gaźniku bez żadnego problemu.
Paliła na dotyk bez zawahania.
Dzisiaj rano przychodzę do garazu a cbr jak zwykle odpalila od pierwszego. Po kilku sekundach zgasła... i później po kilku męczarniach załapała i znowu zgasła... Kręciłem rozrusznikiem az akumulator się rozładował...
Zostawiłem moto i akumulator do podładowania. Wrócilem za kilka godzin i znowu to samo odpalil od pierwszego i po chwili zgas. Po kilku próbach odpalenia STRZELILA z wydechu.
Przerazilem sie i zostawilem to w spokoju. Odkręcilem świece to jest cała sucha. Kablami cbrke podłaczylem do auta... to rozrusznik krecil na maxa.

ProszÄ™ o POMOC !! ://
bozy123
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26/3/2014, 10:08


Postprzez fablitto » 9/5/2014, 15:37

Siema. Jeśli świeca sucha to znak że paliwko nie dociera do cylindra. Wyczyść gaznik i kranik od zbiornika paliwa morze coś się zatkało. A jeśli chodzi o kable to najłatwiejszym sposobem jest sprawdzenie iskry na świecy, czyli świeca załorzona na fajkę od kabla no i przyłorzyć do masy boczną stroną świecy. Powodzenia!
fablitto
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 29/1/2014, 23:44
Lokalizacja: Poland




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê