Zobacz wÄ…tek - Szybka Porada
NAS Analytics TAG

Szybka Porada

i inne małe pojemności
_________

Szybka Porada

Postprzez Darax » 23/4/2013, 22:12

Witam mam 22 lata i 170 cm wzrostu waga to 65 KG.. szukam Skutera cos na wzor scigacza by sie ladnie prezetowal i ogolnie milo sie jezdzilo.. Chcialbym powiedziec ze nigdy nie jezdzilem na skuterach ani nic w Tym stylu.. wiec.. Co i jaki model bedzie mi sie latwo prowadzil ? przyjemnie .. cos dla calkiem nowego w tej dziedzinie.. ( jakos za miesiac zdaje prawko wiec podlapie przepisy, auta mnie nie jaraja.. ale w tych czasach prawo jazdy to krok do lepszej pracy ) omijajac nawias.. mozecie mi jakos pomoc ? wymienic pare modeli ? ja sobie dalej poradze =) na skuterek.. bym mial tak kolo.. 2-3 Tysiecy + dalszy ewentualny Tuning ..
ogolnie to chodzi mi o 50ccm
Dzieki za pomoc !
Darax
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23/4/2013, 22:02
Lokalizacja: EÅ‚k


Postprzez fzr » 24/4/2013, 07:58

50 cm to nie ścigacz tylko profanacja 8)
Jak nigdy na niczym kolego nie jeździłeś, to zainwestuj na początek w jakiś skuterek, pojeździsz z sezon, zobaczysz co i jak, z czasem przesiądziesz się na jakieś 80ccm, moje takie zdanie, bo siadać od razu na biegi, nie mając zielonego pojęcia o jeździe, mając jedynie praktykę na rowerze to słabe jest.
Kup sobie w tej kwocie albo nowego Chińczyka ( keeway, kingway ) albo używanego Aeroxa/Sr.
Tak szczerze powiedziawszy to chuchro z ciebie - 22lata i 65kg, a jaki masz wzrost, bo możesz śmiesznie wyglądać na jakimś ,,ścigaczu" 50/80/125.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
fzr
Bywalec
 
Posty: 504
Dołączył(a): 4/8/2012, 20:54
Lokalizacja: Parczew


Postprzez Darax » 24/4/2013, 15:56

No niestety :D za duzo operacji w zyciu dlatego tak malo waze ;) Czyli mowisz skuterek.. Hmm pomysle nad tym i poczytam jeszcze o skuterach... A myslisz ze biegi na sam poczatek to duzy problem ? Bo ogolnie wydaje mi sie ze skuterem jazda to troche nudna z tego co mi kumple mowia i czytalem... = ) ogolnie to od dobrego pol roku sie przymierzam do kupna dlatego troche poczytalem i chcialem opinie :) wiec licze na jeszcze pare komentarzy !!


EDIT:
Czyli z Yamaha TZR 50 BYm sobie nie poradzil na sam poczatek ? w ogole zamierzam zrobic tez Karte AM przed prawkiem.. = )
Darax
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23/4/2013, 22:02
Lokalizacja: EÅ‚k

Postprzez fzr » 24/4/2013, 17:56

Poradziłbyś sobie, ale taka tzr to strasznie mały sprzęt, gimbusy z gimnazjum na czymś takim jeżdżą, dla chłopa 22 lata tzr to nie bardzo, będziesz wyglądać tak, jakby pudzian jechał Rometem kadetem :D
Avatar użytkownika
fzr
Bywalec
 
Posty: 504
Dołączył(a): 4/8/2012, 20:54
Lokalizacja: Parczew

Postprzez mati22252 » 24/4/2013, 18:24

Nie potrzebujesz AM. Osoby które skończyły 18 lat przed dniem 19 stycznia 2013r. nie potrzebują uprawnień AM, no chyba że masz zamiar wywalić 800 zł na kurs i egzamin.
Avatar użytkownika
mati22252
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 805
Dołączył(a): 12/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Żagań/ Poznań

Postprzez michalplock1993 » 24/4/2013, 20:46

Popatrz sobie na Honde Pantheon, tą trochę starsza, przyjemnośc z jazdy jest nieziemska, na zdjęciach nie bedzie wyglądac tak jak w rzeczywistości. Do nauki jest idealna a i na światłach z tymi chińczykami radzi sobie bez problemu
michalplock1993
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 20/12/2012, 18:34

Postprzez Darax » 24/4/2013, 22:09

Chodzi mi bardzie wlasnie cos w stylu Yamaha TZR 50 jak wspomnialem( wole zaczac od razu od biegow by potem nie robic przesiadki, tak tez mi kumpel radzil ).. to serio az takie male ? Ta Yamaha ? z tego co widze to nie zbyt.. a moze akurat mi przypadnie do wypadkow, roznych Trickow bo tez zamierzam cos kombinowac podobnie jak robilem na BMX... No coz.. popatrze jeszcze pare innych pseudo Scigaczy ^ ^ Hmm a co powiecie na APRILIA RS 50 ?
Dziekuje za Komentarze i Pozdrawiam !

EDIT
Dobra.. Znam rozmiary TZR Yamaha 50ccm.. i postanowilem na sam poczatek i te dwa trzy sezony na niej pojezdzic potem sie przesiade na cos wiekszego !!
Dzieki z gory za wszelka pomoc i pozdrawiam z Mazur !! Tegoroczny "zjad" motocyklistow byl nawe nawet ! wiec pozdrawiam rowniez Tych co zawitali na mazurach w Elku na swoich maszynach !!
Darax
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23/4/2013, 22:02
Lokalizacja: EÅ‚k



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê