Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motor vs Rodzice
NAS Analytics TAG

Pierwszy motor vs Rodzice

i inne małe pojemności
_________

Postprzez Boshi » 31/12/2012, 02:05

Te tematy mnie zabijajÄ…;]
anders1998 napisał(a):U mnie sytuacja wyglądała na odwrót :) Pierw chciałem kupic samochód (miałem 13 lat), Golfa 3. Rozmawiałem o tym z rodzicami i mama sie zgodziła od razu. Mówiłem że będe go tunngował i wgl, dbał o niego itd. ^^ Mowiła nawet, że bedzie mi razem z tatą dorzucać na ten tuning, a cała rozmowa naprawde przebiegała poważnie. No OK. Przez kilkanaście dni siedze na necie przeglądając różne serwisy poszukując wymarzonego Golfika xD A gdy juz przyszło pokazać mamie samochód, niedaleko nas za niecałe 1000 zł, mama od razu z nerwowym wyrazem twarzy odpowiedziała nie, i tyle w temacie. Próbowałem z nią rozmawiać, przecież pozwalała mi. No i doszło do tego ze zaczęła wypominać coś takiego :

- Kto w Twoim wieku ma samochód ?
- Gdzie byś ty nim dziecko jeździł ?
-Gdzie byś go trzymał ?
- A jakby Cie policja złapała itd ...


I miała w 100% racji. Nie wyobrażam sobie 13 latka za kierownicą.. Pewnie byś do pedał nie dosięgał. Ciekawe kto by mandaty płacił. Pewnie rodzice. Kompletnie nieodpowiedzialne podejście dzieciaka. Jestem za samochodem od momentu kiedy ktoś ma prawo jazdy- nie masz to nie tykaj samochodu.
Z motocyklami ta sama zasada- nie masz prawka to nie tykaj dwóch kółek!

@autor- Zarób sam i kup- jeżeli nie to czekaj do 18, wpadną pieniądze za pewne ( skoro chcesz iść na pilota to pewnie rodzice bogaci) wtedy sobie kupisz co zechcesz.

Teraz przetrulaj siÄ™ jakÄ…Å› DT 50 i tyle.[/quote]
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Poprzednia strona


Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê